Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 07.08.2020 09:00
Підтверджені:
Україна78261
Кременчук141
Хворі:
Україна33354
Кременчук15
Одужало:
Україна43055
Кременчук122
Померло:
Україна1852
Кременчук4

Меморіальну дошку Ігорю Сердюку в Кременчуці встановлять одразу кілька підрозділів

7.04.2019, 08:29 Переглядів: 1 548

 

Запропонували встановлення дошки на комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, а виконком затвердив рішення

У Кременчуці встановлять меморіальну дошку Герою України Ігорю Сердюку. На виконкомі Кременчука вирішили доручити кільком підрозділам встановлення меморіальної дошки. На фасаді житлового будинку № 21/35 по вул. Небесної Сотні встановлять пам’ятну дошку з барельєфом. Її встановлять за рахунок залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих регіонів. 


- Розглянувши депутатське звернення Павленко Ганни Михайлівни від 15.11.2018 щодо увічнення та гідного вшанування пам’яті загиблого під час Революції Гідності Героя України Ігоря Сердюка шляхом встановлення пам’ятної дошки з барельєфом на розі вулиць Ігоря Сердюка та Небесної Сотні; враховуючи витяг з протоколу № 4 засідання комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у м. Кременчуці від 27.12.2018, рішення Кременчуцької міської ради від 05.07.2011 «Про затвердження Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Кременчука» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області - йдеться у рішенні.


Управлінню культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради доручать виступити замовником пам’ятної дошки з барельєфом Героя України Ігоря Сердюка. Балансоутримувачем пам’ятної дошки визначили комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука».

компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх