«Ми вже проголосувати, тепер справа за вами», - кременчужанин, який проголосував в Німеччині

31.03.2019, 16:02 Переглядів: 2 735

Як кременчужанин Олександр проголосував в Дюсельдорфі

Кременчужанин Олександр, який зараз в Дюсельдорфі, сьогодні зранку проголосував на виборах Президента України. Олександр розповів, що завчасно перевірив себе в реєстрі виборців, а 31 березня з самого ранку віддав свій голос. 


- Ми були з самого ранку й на наше здивування було дуже багато людей. Навіть не очікували, - поділився враженнями після голосування Олександр. - Ми прийшли, а там - черга. О 9 ранку в неділю стоїть черга, яка поспішає проголосувати. Навіть приїжджають з інших міст. Кабінки облаштовані, члени комісії у вишиванках, спостерігачі... Ми вже проголосувати, тепер справа за вами. Не сидіть вдома, щоб потім в соцмережах жалітися про зубожіння. Ідіть голосуйте.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019:

Кандидати

31 березня 2019 року відбудеться голосування на чергових виборах Президента України. Центральна виборча комісія зареєструвала рекордну кількість кандидатів – 44. Кожен з них вніс грошову заставу у розмірі 2,5 млн грн, котра повернеться лише тому, хто переможе на виборах, чи вийде до другого туру.

Офіційні результати першого туру мають оголосити до 10 квітня. Якщо жоден з кандидатів не набере абсолютну більшість голосів громадян, які взяли участь у голосуванні (50% + 1 голос), буде оголошений другий тур, який відбудеться 21 квітня. Публікація його результатів – до 4 травня.

До 3 червня 2019 року новообраний президент має вступити у повноваження із складенням присяги на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Важливі матеріали:Свіжий випуск

№ 30 від 28 липня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх