У Полтаві на кременчужанина склали адмінпротокол без його присутності

19.03.2019, 16:11 Просмотров: 2 031

Зафіксували розміщення зовнішньої реклами без дозвільних документів

У Полтаві 7 лютого 2019 року працівники Інспекції по контролю за благоустроєм склали адмінпротокол на кременчужанина, власника магазину по вулиці Небесної сотні. Суть порушення – відсутність дозвільних документів на розміщення зовнішньої реклами.


У протоколі немає підпису кременчужанина. Чоловік був присутній на засіданні адмінкомісії, члени якого розглядали відповідне питання. Кременчужанин зазначив, що протокол на нього склали без його присутності.


У документі був зазначений мобільний номер «порушника», дата народження та адреса реєстрації. Кременчужанин сказав, що телефонний номер сказали працівники магазину, а інші дані взяли з документів, що є у «Куточку споживача».


Чоловік погодився, що вивіска незареєстрована. Додав, що нещодавно придбав магазин. Колишні власники зазначали, що з документами все добре.


Начальник юридичного управління виконкому Валерій Мирошніченко зазначив, що адмінпротокол не можна складати без присутності порушника. У результаті члени комісії вирішили відкласти розгляд протоколу. Мають звернутися до Полтавської міськради та отримати пояснення про деталі цієї події.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх