850 тисяч мають виділити на реконструкцію згорілої покрівлі будинку по Театральній

18.03.2019, 16:39 Просмотров: 1 095

 

Замість шиферу планують покласти металочерепицю

Сьогодні на засіданні депутатської комісії з бюджетних питань розглянули проект рішення виконкому про перерозподіл бюджетних асигнувань по галузі ЖКГ. У відповідному документі мова йде про виділення 850 тисяч гривень на реконструкцію після пожежі шиферної покрівлі житлового будинку № 46 по вулиці Театральній.


Нагадаймо, на початку лютого у будинку сталася пожежа. У результаті пошкоджено близько 70% даху. Мешканці будинку чекають ремонту покрівлі, щоб почати відновлювати квартири.


На засіданні комісії був присутній директор департаменту ЖКГ Іван Москалик. Він розповів, що є експертний висновок по технічному стану споруди. За його словами, після пожежі варто робити таке дослідження, щоб зрозуміти, чи потребує будівля додаткових ремонтів, пов’язаних не лише з покрівлею, а й з елементами конструкції. Як стало відомо, у результаті пожежі «постраждав» лише дах, тож саме його будуть реконструювати.


Реконструкція, за словами Івана Москалика, передбачає розташування на даху не шиферу, а металочерепиці чи, наприклад, профільного листа. На даху  будинку №46 по Театральній планують покласти металочерепицю.


Загалом реконструкція покрівлі обійдеться у близько мільйон гривень. Наразі ж є лише 850 тисяч гривень.


Проект рішення з виділенням 850 тисяч гривень на реконструкцію покрівлі мають розглянути на засіданні Кременчуцької міськради, яке заплановане 24 квітня 2019 року.

Автор: Євгенія Каблучка Фото: Артем Коваленко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх