«Запроси дівчину до музею»: у Кременчуці стартував всеукраїнський соціальний фотопроект

19.02.2019, 13:03 Просмотров: 3 245 Комментариев: 4

 

Студенти та маленькі кременчужани долучилися до акції приміряючи на собі образ та речі великого педагога Антона Семеновича Макаренка

В музеї ім.А.С. Макаренка Кременчука стартував всеукраїнський соціальний фотопроект «Запроси дівчину до музею». Музей Макаренка став першим музеєм в Україні, в якому провели акцію. Розпочали акцію символічно - 14 лютого у День закоханих, адже музей педагога вчить взаємовідносин та виховання молоді.


Організатор акції «Запроси дівчину до музею» Роман Пацовський розповів, що цей проект має на меті популяризувати відвідуваність музеїв.


- Ідея Алекса Старкова виникла ще 2002 році й була успішно реалізована в кількох музеях. Ми отримали офіційний дозвіл на реалізацію цього проекту в Україні у його правовласника. Близько двох тижнів зайняла підготовка до проекту, оскільки цей проект повністю соціальний, - зазначив керівник Туристично-інформаційного центру Кременчука Роман Пацовський.


В планах провести соціальний фотопроект ще в галереї Юзефович в Кременчуці, далі проект поїде до Полтави та Одеси.


- Краєзнавчий музеї Кременчука також є в планах. Алла Павлівна (директор музею - ред.) підтримала ідею, але велика проблема в тому, що 9 років йде ремонт й фонди запаковані й здані під охорону, - додав Роман Пацовський.


 


Молодь за допомогою фотосесії долучилася до акції. Серед учасників були як студенти так і маленькі кременчужани. Кирилові 11 років, а його сестричці Альоні лише 6, вони вперше в музею, на початку трохи ніяковіють, але сміливо фотографуються, беруть до рук рідкісні експонати та речі, якими користувався Антон Семенович Макаренко.


Студенти діляться, що музей також може бути місцем для побачень. Антон Семенович був не лише відомим педагогом, а й любив малювати. Серед експонатів є малюнок жінки, яка уособлювала його нерозділене кохання. Також в музеї є багато матеріалів, які невідомі широкому загалу.


Один з учасників дуже схожий на Антона Макаренка в юності. Олександр, саме так звати хлопця, навчається на кухаря-кондитера. Хлопець зізнався «Телеграфу», що про діяльність Антона Семеновича не чув, лише знає, що є зупинка з такою назвою.


 

Знайдіть 10 відмінностей


Чим зацікавити молодь, щоб вона пішла в музеї, ми поцікавилися в безпосередніх учасників акції. Студенти розповіли, що їм цікаво дізнаватися про невідомі факти з життя відомих особистостей, а також якщо експозиції будуть новими.


- Якби звучала музика, думаю прийшов би, - поділився Данило. - Чому б ні. Непогано звучав би Бетховен «Місячна соната».

Комментарии: 4

786
19 февраля 2019 13:31

«Запроси дівчину до музею»
Больше читайте тут: telegraf.in.ua/kremenchug/2019/02/19/zaprosi-dvchinu-do-muzeyu-u-kremenchuc-sta
rtuvav-vseukrayinskiy-socalniy-fotoproekt_10076202.html

Хай поштукатуре стіни.


+7
59
19 февраля 2019 14:07

Цитата: jondin

«Запроси дівчину до музею»
Больше читайте тут: telegraf.in.ua/kremenchug/2019/02/19/zaprosi-dvchinu-do-muzeyu-u-kremenchuc-sta
rtuvav-vseukrayinskiy-socalniy-fotoproekt_10076202.html

Хай поштукатуре стіни.

...и поклеет обои


+4
421
19 февраля 2019 17:33

И остановку сделают там нормальную,и зону отдыха и люди понянутся


+2
127
19 февраля 2019 19:49

да ладно вам) этот музей - место для одноразового посещения любителей истории) но пусть стоит - чем дальше, тем раритетние становится - уже же больше века домик сохраняется. чудесный образец быта начала ХХ века. 


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх