«Динамо» не втримав натиску «Кременчука»

27.01.2019, 18:22 Переглядів: 2 588

Двічі в більшості відзначився Всеволод Толстушко, який пропустив попередній матч через дискваліфікацію

Хокеїсти "Кременчука" сьогодні, 27 січня, сьогодні у Харкові обіграли "Динамо" з рахунком - 5:2.

«Динамо» – «Кременчук» 2:5 (0:2, 0:2, 2:1)

Шайби: 0:1 Толстушко (Зайцев, Грицьких - більш.), 16:32; 0:2 Ефимочкін (Шиманський), 18:30; 0:3 Кривошапкін (Красильников, Тютченко), 35:06; 0:4 Толстушко (Гриценко, Ворона - більш.), 38:08; 1:4 Чердак (Новіков, Олейник), 57:45; 1:5 Шиманський (Севрюгин), 58:27; 2:5 Чердак, 58:43.

МХК Динамо: Мамедов (Бандурян); Скрипець - Поддубний, Лисин - Бабчук, Забулонов - Наливайко, Шматько - Друбецкой; Чердак (К) - Новіков - Олейник, Кобиков (А) - Максименко (А) - Худяков, Халін - Сиротенко - Пойманов, Колядинський - Праведний - Геворкян.

Кременчук: Гордюшин (Петленко); Бойових - Грицьких, Севрюгин - Бельський, Шпак - Горлушко, Савицький - Толстушко; Зайцев - Фурса - Кисельов, Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Тютченко (А) - Красильников - Кривошапкін (А), Шиманський - Роганов - Ефимочкін

Перший період команди почали нарівні - харків'яни змогли чинити гідний опір лідерові чемпіонату і, в свою чергу, неодноразово здійснювали замах на ворота кременчужан. Однак непотрібні видалення зламали гру господарів і Всеволод Толстушко в більшості відправив шайбу у сітку воріт Тимура Мамедова. А ще за дві хвилини своїм шансом скористався Руслан Ефимочкін і зробив рахунок 0:2 на користь своєї команди.

Друга двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої - протягом всього періоду харківський клуб упевнено протистояв противнику, але за 5 хвилин до сирени "провалився" в обороні і знову пропустив ще дві шайби. На цей раз відзначилися Гліб Кривошапкін і той же Всеволод Тостушко, який знову реалізував чисельну перевагу.

За традицією цього матчу результативною виявилася тільки кінцівка періоду - дубль від Володимира Чердака, який позбавив Микиту Гордюшина надії на "сухий" поєдинок, своїм точним кидком відповів Артем Шиманський, зробивши рахунок 2:5 і поставив крапку в матчі.

Таким чином кременчужани скоротили відставання від донеччан в турнірній таблиці до чотирьох очок і перервали двоматчеву серію поразок.

Після матчу стало відомо, що автор двох шайб Всеволод Толстушко отримав невеличку травму - розсічення підборіддя.

Головний тренер «Кременчука» Олександр Савицький:

- Грали сьогодні весь матч в чотири п'ятірки. Просили нападників активніше грати біля воріт суперника. Мало кидали по воротах, але показали красивий хокей.

Попри те, що просимо гравців бути сконцентрованими всі 60 хвилин, грати від початку до кінця, в кінці третього періоду за рахунку 4:0 трохи розслабилися і дозволили супернику закинути. Є над чим працювати.

- Двома красивими шайбами ??відзначився захисник Всеволод Толстушко, який сьогодні часто підключався в атаку?

- Перед поєдинком травму отримав Олександр Бойових, і Всеволоду Толстушку довелося виходити у двох змінах. Забив, та й взагалі непогано зіграв, молодець.