Двоє тренерів з Кременчука, які готують спортсменів олімпійців, Василь Волошин та Олександр Ляховий отримуватимуть спеціальну урядову стипендію. Загалом Уряд призначив стипендії 65 українським тренерам, які готують спортсменів до Олімпійських та Паралімпійських Ігор 2020-2022 років. Середній розмір щомісячної протягом року стипендії – 29 000 гривень.

 

Згідно з розпорядженням Кабміну від 16 січня у списку стипендіатів 5 наставників з Полтавщини, двоє з яких з Кременчука:

  • Василь Волошин – тренер Каланіної Єлизавети, яка входить до складу кандидатів елітної групи з дзюдо на участь в Іграх ХХХII Олімпіади у м. Токіо (Японія)
  • Олександр Ляховий – тренер Вихриста Віктора, який входить до складу кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)
  • Федір Дубровін – старший тренер штатної команді збірних України з голболу
  • Сергій Кічасов – тренер полтавської веслувальниці Марії Кічасової-Скорик
  • Олександр Хижняк-старший (тренер полтавського боксера Олександра Хижняка)
facebook x telegram whatsapp viber