Мер Кременчука пояснив, чому на Крюківському мосту руйнується асфальт

19.01.2019, 15:34 Просмотров: 3 367 Комментариев: 1

На засіданні виконкому між Віталієм Малецьким та Оксаною Піддубною виникло бурхливе «асфальтне» обговорення

На засіданні виконкому Кременчуцької міськради, що відбулося 18 січня, розглянули питання щодо списання деяких засобів з балансу «Кременчуцького підрядного спеціалізованого шляхового ремонтно-будівельного управління». У ході обговорень Оксана Піддубна завела розмову про асфальт на Крюківському мосту, який почав руйнуватися через кілька місяців ремонту. Пропонуємо ознайомитися із діалогом між Оксаною Піддубною та Віталієм Малецьким:


- Що відбувається з Крюківськи мостом? Взагалі-то минуло два місяці з капітального ремонту, а зараз повна розруха. Як так вийшло, скажіть, будь ласка?

- Якщо говорити про деформаційні стики, то залізниця їх періодично ремонтує. Деформаційні стики є конструктивом мосту, який відноситься до залізничного переїзду.

- Я про асфальт говорю, асфальт.

- …і технічно без стиків обійтися не можливо, Оксано Миколаївно, тому що це інженерне рішення і біля стиків асфальт, відповідно, вибивається, тому що вібрація і рух . Ви ж вчили сопромат, пам’ятаєте в інституті? Розказую, дуже велика ступінь свободи цих рухомих деталей, тому руйнується асфальтне покриття.

- Тобто Ви вважаєте нормальним ремонт мосту на два місяці?

- Оксано Миколаївно, ремонт мосту вимушена міра. Ви від’їдьте в сторону, наприклад, Хоролу метрів 500. Подивіться на стан доріг.


У свою чергу Оксана Піддубна запропонувала подивитися на асфальт в Петрівці.

Комментарии: 1

840
21 января 2019 12:53

...12 грудня депутати депутати в черговий раз розглядали питання про міст: з'ясовували, наскільки він безпечний, кому ж належить асфальтобетонне покриття мосту.


-2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх