У деяких поштових відділеннях під Кременчуком немає можливості заплатити за «комуналку»: як це коментує «Укрпошта»

15.01.2019, 16:34 Просмотров: 1 586 Комментариев: 1

 

Людям з кількох сіл доводиться їхати до Кременчука, щоб оплачувати рахунки за комунальні послуги

«Телеграфу» стала відома інформація, що у поштових відділеннях кількох сіл Кременчуцького району немає можливості заплатити за комунальні послуги. Мова йде про Піщане, Нову Знам’янку та Омельник.


Зокрема жителька Омельника, яка побажала залишитися невідомою, розповіла, що до кінця 2018 року розплатитися за «комуналку» можна було через касу «Ощадбанка». Проте її, по невідомим жінці причинам, закрили. На пошті платіжки не приймають. Тож, за словами жительки Омельника, деякі люди оплачують комуналку через банківський інтернет-кабінет, а іншим доводиться їздити до Кременчука.


За коментарем «ТЪ» звернувся до «Укрпошти». Ми хотіли дізнатися, чи справді у поштових відділеннях названих вище немає можливості розплатитися за комунальні платежі. Якщо це дійсно так, то з якої причини. Ось що нам відповіли:


«На даний період ВПЗ (відділення поштового зв’язку) Омельник та ВПЗ Піщане, не відмовляють клієнтам в прийманні комунальних послуг, натомість відділення автоматизуються, так у відділенні ВПЗ Піщане встановлена автоматизована програма ВАС (єдина оплата комунальних платежів).


ВПЗ Нова Знам'янка Полтавської дирекції АТ «Укрпошта». Відділення працює тимчасово у закритому режимі з причини відсутності начальника відділення, тому не приймають платежі, оператор з ВПЗ Кременчук 1 – виконує обов'язки з видачі пенсій, кореспонденцій та інших операцій,  на щоденній основі приїздить до відділення ВПЗ Нова Знам'янка обслуговувати клієнтів даного відділення».

Комментарии: 1

12
15 января 2019 17:30

...и при всем при этом руководитель "Укрпочты" имеет фантастическую зарплату!


+17
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх