Рада підтримала припинення дружби із Росією: як голосували депутати Полтавщини

6.12.2018, 15:47 Переглядів: 4 530

 

Законопроект підтримали 277 депутатів

Депутати Верховної Ради України підтримали припинення Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією. За законопроект проголосували 277 народних обранці.


Згідно з документом, Україна припиняє дію договору з 1 квітня 2019 року. Законопроект передбачає відмову від продовження договору, дія якого спливає 31 березня 2019 року.


Договір про дружбу між Україною і Росією був підписаний 1997 року, нині є чинним. Він, серед іншого, передбачає, що сторони «поважають територіальну цілісність одна одної і підтверджують непорушність існуючих між ними кордонів», а також «будують відносини одна з одною на основі принципів взаємної поваги до суверенної рівності, непорушності кордонів, мирного врегулювання спорів, незастосування сили або загрози силою».


Документ уклали на 10 років – у 2008 році його дію автоматично продовжили. Щоб припинити дію договору, Україна має офіційно сповістити Росію не пізніше ніж за 6 місяців до закінчення чергового десятирічного періоду – тобто до жовтня 2018 року. МЗС України зробило це у вересні.


Як же проголосували за припинення договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією депутати з Полтавщини:


Руслан Богдан За
Юрій Бублик За
Костянтин Жеваго Не голосував
Костянтин Іщейкін За
Сергій Каплін Відсутній
Олег Кулініч За
Андрій Река За
Юрій Шаповалов За 

Якби ви були нардепом, як би ви проголосували?

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх