Бійки хокеїстів «Кременчука» розібрав головний суддя УХЛ

13.11.2018, 12:02 Просмотров: 1 624

 

Під пильне око потрапили бійки в матчах з «Білим Барсом» та «Донбасом»

Голова суддівської колегії Олексій Глуховський розібрав бійки хокеїстів, в тому числі й кременчужан. Також суддя прокоментував накладення штрафів на цих гравців.


Бійка в матчі 14 тура УХЛ «Білий Барс» – «Кременчук»:


У цьому епізоді бійки в принципі немає. Ситуацію легкого конфлікту «підпалив» технічний фол (підніжка) з боку гравця «городян» Тимура Гриценка. Він, виставивши ногу в протихід супернику, зробив підніжку, що і зафіксував головний суддя.


Далі сталася невелика бійка, в результаті якої і були покарані гравці обох команд малим штрафом (2 хв.) за грубість. Проста ситуація і досить просте рішення для арбітра.


[quote]Дубль Савченка приніс перемогу кременчужанам[/quote]Бійка в матчі 15 тура УХЛ («Кременчук» – «Донбас») між Всеволодом Толстушком та Віталієм Кірющенковим:


Це боротьба за шайбу на п'ятаку господарів майданчика, що переросла в хорошу бійку між нападником гостей Віталієм Кірющенковим і захисником городян Всеволодом Толстушком. Арбітр одразу ж зафіксував порушення Правил підняттям руки, і надалі наклав на обох учасників конфлікту покарання у вигляді матч-штрафу (25 хв), Відповідно до п.2 розділу 26 Глави 10.


Як ми знаємо, після перегляду відеоматеріалу СДК УХЛ, матч - штрафи гравців були перекваліфіковані в 5 + 20 (Великий плюс Дисциплінарний до кінця гри штраф) за грубість згідно з Правилами 2 розділу 43. Глави 10.


[quote]Хокеїсти «Кременчука» першими пропускають, але перемагають «Донбас»[/quote]


Автор: Альона Душенко Источник видео: УХЛ
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх