Дубль Савченка приніс перемогу кременчужанам

2.11.2018, 11:01 Переглядів: 2 029

Хокеїсти наступний матч проведуть проти "Донбаса"

1 листопада у Білій Церкві хокеїсти «Кременчука» зіграли у заключному матчі 14 туру проти «Білого Барсу». Попри те, що команди займали діаметрально різні позиції в турнірній таблиці гра вийшла абсолютно рівною.

«Білий Барс» — «Кременчук» 1:3 (1:1; 0:1; 0:1)

Шайби: 0:1 Савченко (Бєльський, Ворона), 15:53. 1:1 Арабов (Ружников, Логач), 16:50. 1:2 Севрюгин (Т. Гриценко — двійн. більш.), 26:50. 1:3 Савченко (Т. Гриценко, Ворона), 52:39.

«Білий Барс»: Кучер; Логач — Буняк, Гребеник — Таран (А), Васильєв — Грицюк, Д. Гриценко — Собко; Куцевич (А) — Качан — Бородай, Арабов — Ружников — Тимченко (К), Дурдиєв — Печерських — Лєсников, Панов — Панченко — Ромахін.

«Кременчук»: Бояршинов; Толстушко — Грицьких, Севрюгин — Бєльський, Хрішпенц — Бойових, Савицький — Горлушко; Поліщук — Красильников — Кривошапкін (А), Савченко — Т. Гриценко (К) — Ворона, Кисельов — Фурса — Ципнятов, Єфімочкін — Муртіщев

У першому періоді команди обмінялися закинутими шайбами — рахунок в матчі відкрив Іван Савченко, і рівно через хвилину свій момент біля чужих воріт реалізував Богдан Арабов.

Майже весь другий період команди провели в неповних складах: на двох «Білий Барс» та «Кременчук» отримали 11 малих штрафів. Тричі глядачі побачили гру в форматі 5?3, і одним зі своїх шансів скористалися кременчужани — на 27 хвилині дебютну шайбу в УХЛ закинув Єгор Севрюгин.

В середині третього періоду «Білий Барс» кинув всі сили на атакуючі дії, однак пропустив — Тимур Гриценко передачею «відрізав» голкіпера, і Івана Савченка залишалося лише влучити в порожні ворота.