Як поживають нові мешканці Міського Саду: лисиця та єноти

9.11.2018, 13:44 Просмотров: 2 953 Комментариев: 3

 

Нещодавно у парку з’явилися нові тварини, які оселилися у вольєрі

Дві єнотовидні собаки та лисиця Соня, зовсім юні тваринки, стали новими мешканцями Міського саду. Директор парку Віталій Дедюрін взяв під опіку маленьких тварин, які стали непотрібними для людей. Уже зараз відвідувачі парку можуть спостерігати та годувати тварин, які живуть у двоповерховому вольєрі.
- Лисицю Соню принесли нам першого листопада, на наступний день після того, як зробили щеплення від сказу, а також і всі необхідні вакцинації. У неї є свій власний паспорт, де вказана її дата народження та свідчення всіх щеплень. Цю лисицю батьки дарували своїй дитині, а після того, як награлися нею, попросили прихистку в нашому парку. Вона дуже добра, грайлива, любить людей. За характером майже не відрізняється від Лисмана, -  коментар Віталія Дедюріна. - З єнотами також вийшла подібна ситуація, коли люди награлися з тваринами, потім віддали на догляд бабусі в селі, але й їй було важко за ними доглядати, тож ми взяли їх собі. Тварин кожного дня добре годуємо, варимо каші з м’ясом, тварини в нас уже трішки від’їлися. Між собою вони дуже добре взаємодіють, граються м’ячиком. Соня кидає його на територію єнотів, а потім і сама застрибує до них.Минулі власники, за словами Віталія Дедюрина, до тварин уже не приходять, лише на початку робили вигляд небайдужості.
Щодо розслідування вбивства Лисмана, то прогресу немає. Лише спочатку слідчі позували перед камерами, але тепер ніяких нових подробиць. Нещодавно слідчий телефонував директору парку та питав, як справи, на що він відповів, що його більше цікавить як справи у нього. Він хоче ще раз прийти опитати робітників парку, але Дедюрін не розуміє, який у цьому сенс, коли потрібно шукати винного.

Автор: Дмитро Гіріч

Комментарии: 3

635
9 ноября 2018 14:12

лисиця отримала ім'я Соня, а не кличку. прийнято тваринам присвоювати клички. пропоную першого єнота назвати Віталієм, а другого єнота Дмитром! це гарно звучить, якщо вас не стосується. ще єнот Саша прикольно!!! )))    


+1
1 404
9 ноября 2018 14:34

Так єноти чи єнотовидні собаки?


+4
2 031
9 ноября 2018 15:39

Клички у уголовников. У нормальных живых существ - имена.

+11
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх