«Нафтохімік» без проблем розібрався з «Інваспортом»

3.11.2018, 16:32 Переглядів: 2 970

Тепер кременчужани протягом трьох днів зіграють у Полтаві

Сьогодні, 3 листопада, юнацька команда «Нафтохімік» у Полтаві відвоювала в «Інваспорта» право грати в фіналі чемпіонаті Полтавської області.

У першому таймі юні футболісти «Нафтохіміка» забили двічі у ворота господарів. Після перерви «Інваспорту» вдалося зменшити відрив – 1:2. Наші гравці попри перевагу не зменшували обертів та намагалися забити ще один гол, проте на заваді стала поперечина. Мінімальна перевага за підсумком двох матчів 3:2, дозволила кременчуцьким футболістам вийти у фінал.

Нагадаємо, що у першій грі в Кременчуці «Нафтохімік» зіграв внічию з полтавцями.

У фіналі, який пройде з 7 по 9 листопада у Полтаві кременчужани зустрінуться з переможцями пар: