Бойова нічия юнаків «Нафтохіміка»: доля кременчужан вирішиться у Полтаві

1.11.2018, 13:03 Переглядів: 3 249

Матч-відповідь відбудеться у суботу

31 жовтня футболісти «Нафтохіміка» в рамках фінальної частини чемпіонату Полтавської області з футболу серед юнацьких команд прийняли «Інваспорт» з Полтави. Це була перша з двох ігор за право зіграти у фінальному турнірі в Полтаві з 7 по 9 листопада. Окрім бажання кременчужан зробити як найбільший запас перед матчем-відповіддю мотивувало наших земляків ще й те, що юнаки «Інваспорту» двічі змогли переграти «Нафтохімік».

Перший тайм пройшов у рівній безкомпромісній боротьбі. Наприкінці тайму кременчужанам вдалося реалізувати свою перевагу в гол, але на останній хвилині гості після розіграшу штрафного зрівняли рахунок - 1:1. У другому таймі нічого не змінилося: на полі точилася рівна боротьба. Фінальний штурм воріт полтавців на жаль не приніс успіху. Як підсумок бойова нічия - 1:1, яка більш вигідна полтавцям, але сподіваємося юнаки «Нафтохіміка» у грі-відповіді більш продуктивно зможуть реалізувати свою ігрову перевагу та здобути переможний для себе результат.