«Будь ласка, приберіть за своїм вихованцем»: у Кременчуці можуть встановити собачі вбиральні

31.10.2018, 14:34 Просмотров: 2 074 Комментариев: 4

 

Розмістити та пакети для собачих «несподіванок» у міських парках має на меті проект, який подали до Громадського бюджету

«Будь ласка, приберіть за своїм вихованцем» - це проект Громадського бюджету, який передбачає встановлення в міських парках і скверах собачих вбиралень.

 

Авторка проекту Людмила Онищенко розповіла, навіщо Кременчуку собачі урни. За інформацією, що є в документації до проекту, окрім неестетичного вигляду собачі відходи несуть небезпеку для здоров'я людини, а також для ґрунтів, ґрунтових вод та повітря. 23 млн бактерій містяться в 1 грамі собачих екскрементів, а 10 тис бактерій - в одному кубометрі повітря. Відповідні чинники можуть призвести до поширення кишкових, ниркових та інфекційних захворювань.

 

Проектом передбачено встановити 100 вбиралень для собак, одна позиція коштує 3 тисячі гривень. Також планують закупити 10 тисяч пакетів. Вартість одного пакетика, згідно з документацією, 35 копійок. Загальний проект бюджету - 303 500 гривень.

 

Місця, де встановлять собачі туалети, обговорюватимуть з громадами районів та зооактивістами. Схоже, що доглядатимуть за подібними вбиральнями працівники комунальних підприємств, на чиїх територіях розташують собачі «об'єкти».

 

Щоб запобігти крадіжці біо-пакетів, механізм диспенсера повинен мати певну конструкцію. Також вбиральня має бути забетонована, аби «не привертати увагу» вандалів. 

 

Нагадаймо, що на Громадський бюджет-2019 виділили 6 млн гривень. Хто отримає гроші та шанс реалізувати проект визначать кременчужани через голосування.

 

Та поки триває подача проектів. За правилами Громадського бюджету учора, 30 жовтня, мала закінчитися реєстрація проектів. Проте можливо, що термін реєстрації продовжать на 14 днів. Саме з цього приводу сьогодні в Кременчуцькій міській раді відбудеться засідання, де і вирішать це питання.

Автор: Євгенія Каблучка Источник фото: zmi.ck.ua

Комментарии: 4

461
31 октября 2018 15:21

ага...только  штрафовали бы


+2
1 123
31 октября 2018 15:45

А для людей коли зроблять вбиральні?


+16
68
31 октября 2018 17:20

я гуляю каждый день в приднепровском и срут чуть не под каждым кустиком люди, собаки за собой салфетки не оставляют, а днем постоянно вижу голые задницы срущих баб, прям под кустами центр аллеи, а после празников, кот молодая команда любит проводить неделями и опять таки в приднепровском, превращается в громадский туалет, люди до биотуалетов просто не доходят! поэтому предлагаю проголосовать за гром бюджет "будь ласка, приберіть за собою!"


+8
151
31 октября 2018 20:00

Проектом передбачено встановити 100 вбиралень для собак, одна позиція коштує 3 тисячі гривень.

Интересно, сколько такая конструкция в Кременчуге может стоить?
Туалет для собак даже в парке за городом
www.youtube.com/watch?v=Ue3R-_W0qHw


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх