Хет-трик Костянтина Чернія приносить перемогу «Кременю» в матчі з «Нікополем»

20.10.2018, 16:47 Переглядів: 3 609

Нереалізований пенальті, видалення, проте гра у меншості дозволила "Нікополю" відгризнутися від натиску кременчужан

Сьогодні, 20 жовтня, футболісти "Кременя" у більшості завойовують перемогу в матчі з "Нікополем". В кременчужан хет-триком відзначився Костянтин Черній, який зміг побити власний рекорд по забитим голам за сезон.

"Нікополь" - "Кремінь" - 1:4 (0:0)

Голи: Манровський 82 - Черній 49, 61, 89, Павлик 67

Не реалізований пенальті Мурашова («Кремінь») на 36 хвилині

Попередження: Іванченко, 12, Твердоух, 38, Омельченко, 56, Дмітрієв, 88 – Ченбай, 32

Вилучення: Омельченко, 61 ("Нікополь") - друге попередження

"Нікополь": Петриченко, Твердоух, Іванченко, Донець, Таряник, Бужин, Адаменко, Шмигельский, Ботвинко, Омельченко, Мандровський. Запасні: Шутько, Бейер, Катеруша, Дмитрієв, Шипіра

"Кремінь": Котляров, Бичков, Ентін, Ченбай, Вовкодав, Піскун, Серденюк, Мурашов, Павлик, Богданов, Черній. Запасні: Олійник, Яцик, Курелєх, Куць, Степанчук, Сидоренко, Бєлоусов

Головний арбітр матчу: Сташук І.І. (Чернігів)
Асистенти арбітра: Соколовський Б.О. (Чернігів), Лікаренко А.О. (Київ)
4 арбітр: Тельбух Л.В. (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: Денисюк В.М. (Київська обл.)

В господарів поля з перших хвилин на полі грав вихованець “Кременя” Данило Іванченко, якого кременчужани на початку сезону заявляли в команду. Нікопольці до цього матчу підійшли в статусі аутсайдера, всього лиш 2 перемоги та нічиї, що не скажеш про “Кремінь”. Підопічні Ігоря Столовицького зазнали лише однієї поразки й стабільно очолюють турнірну таблицю.

“Синьо-білі” з перших хвилин заволоділи ініціативою. “Кремінь” міг повести в рахунку в наприкінці першого тайму: Вовкодав вкинув аут з лівого флангу й арбітр зафіксував у штрафному майданчику фол Твердоуха на Чернію. Виконувати 11-метровий пішов Євген Мурашов, проте пробити голкіпера “Нікополя” Євгену не вдалося.

Після перерви кременчужани все-таки “розпечатали” ворота господарів. Черній після подачі Бичкова з ауту скинув головою м'яч на Богданова, отримав від Максима м'яч назад Костянтин Черній пробив його у дальній кут воріт.

За фол у центрі поля півзахисник “Нікополя” Владислав Омельченко отримав другу жовту карту й залишив команду в меншості.

Вже за кілька секунд кременчужани подвоїли рахунок: Піскун віддав передачу на Чернія. Владислав Піскун за кілька хвилин міг і сам пробити, але віддав передачу на Юрія Павлика - 3:0.

В меншості “Нікополю” вдалося “розмочити” рахунок: Сергій Мандровський з передачі Шмигельського в один дотик пробив у ближній кут воріт - 1:3.

“Останню крапку” в матчі поставив бомбардир “Кременя” Костянтин Черній, який після передачі Дениса Бєлоусова, оформив хет-трик.

Костянтин Черній зміг не тільки повторити, а й перевершити свій власний рекорд - понад 9 голів за сезон.

Перед матчем “Нікополь” - “Кремінь” більшість читачів “Телеграфу” були впевнені в успіху Кості Чернія.

На сайті з 15 проголосувавших 12 були впевнені, що Костянтин заб'є.

На сторінці в instagram 313 читачів нашого сайту взяли участь в опитуванні. 77% (242 особи) проголосували за те що Костянтин заб'є в матчі з “Нікополем”.