Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 26.10.2020 09:00
Підтверджені:
Україна348924
Кременчук1141
Хворі:
Україна199923
Кременчук664
Одужало:
Україна142537
Кременчук450
Померло:
Україна6464
Кременчук27

Лікар Кременчуцького пологового будинку Ростислав Зауральський увійшов в 10 проекту «Нові лідери»

13.10.2018, 13:36 Переглядів: 11 140

 

«Коли береш маленькі комочки на руки - це дар», - кременчуцький лікар про проект пологи без ускладнень

Лікар Кременчуцького пологового будинку Ростислав Зауральський увійшов в 10 проекту “Нові лідери”. Лікар представив проект пологи без ускладнень "Все життя заради життя". Його програма без особливих затрат дозволяє зберігати здоров’я і рятувати життя тисячам породіль. Ростислав Зауральський 17 років тому в міському пологовому будинку Кременчука запровадив програму заготівлі аутоплазми. З того часу, тут провели вже понад 13 тис. операцій, переливши вагітним після пологів їх же плазму.


- Це людина на яку я особисто чекав, - такими словами зустрів Ростислава ведучий програми Сергій Притула, який відомий не лише як ведучий, а й волонтер.


Лікар-трансфузіолог Ростислав Зауральський розповів, що у пологовому будинку в Кременчуці діє програма заготівлі, зберігання і використання аутоплазми. Завдяки цьому методу післяпологових ускладнень зменшилося майже на 90 %. Після нормальних пологів, рідна плазма допомагає жінці швидше відновитись, а при значній кровотечі – навіть рятує життя.


- Коли береш маленькі комочки на руки - це дар, - поділився лікар. - Через нас пройшло близько 20 тисяч пацієнтів.


Забір власної плазми коштує 330 грн, тоді як літр донорської – утричі дорожчий. Зупинка кровотечі – взагалі обходиться у 7 тис. грн. Нині у Кременчуці уже 40% вагітних роблять нову процедуру, аби бути впевненими у своїй безпеці і зберегти здоров’я. Для них ця програма безкоштовна, за рахунок міста, як і самі пологи.


Ростислав Зауральський завдяки проекту Нові лідери хоче впровадити цю програму по всій Україні.Присутні в залі майже повністю підтримали проект лікаря. 96% - це абсолютний рекорд проекту. 


Попереду Ростислава Зауральського чекають нові випробування. В рамках проекту десятку лідерів розділять на дві команди, які на практиці повинні довести своє лідерство. За тиждень їм доведеться покращити життя в селі. Чи вдасться їм вирішити проблеми громади дізнаємося вже за тиждень. 

Автор: Альона Душенко Джерело відео: Новые Лидеры
компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх