Тепер і 14-річним кременчужанам це можна

15.09.2018, 14:05 Переглядів: 7 446

 

Рішення приймуть на сесії Кременчуцької міської ради

14-річним можуть дозволити подавати пропозиції у Громадський бюджет Кременчука на 2016-2020 роки. Відповідні зміни внесені у проект 

рішення та опублікований на сайті Кременчуцької міської ради.


Це пояснюють тим, що з прийняттям в Україні ряду нормативно-правових актів, було зменшено вік отримання ID-паспортів громадянами України - з 14-ти річного віку.


Також проект пропонує збільшити і суму фінансування Громадського бюджету: з 4 млн. 50 тис. грн до 6 млн. 50 тис. грн.- Враховуючи попередній досвід впровадження громадського бюджету в місті Кременчуці, чисельні пропозиції громадськості, з метою реалізації Міської цільової програми на більш високому організаційному рівні, членами Робочої групи було розмежовано подані до громадського бюджету проектні пропозиції на категорії: один великий проект, три загальноміські проекти в комунальних закладах відкритого типу і малі проекти в 11 секторах міста. - йдеться у пояснювальній записці.


Нагадаємо, що з 1 жовтня стартує «Громадський бюджет - 2018». Цього року його бюджет збільшать до 6 млн. гривень. За ці кошти реалізують 13 громадських ініціатив. На 11 проектів від жителів секторів, на які умовно розбита територія Кременчука, спрямують 4 млн. гривень, та по 1 млн. гривень на реалізацію 1 загальноміського проекту та 1 проекту по закладам соціальної сфери міста (школах, дитячих садочках, поліклініках, бібліотеках тощо).

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 2 від 12 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх