Оркестр Збройних Сил України та гурт «Шабля» виступлять у Кременчуці

16.09.2018, 11:09 Просмотров: 1 882

 

Мета цього проекту завдяки музиці, пісні та слову об’єднати всіх українців в єдину велику Козацьку родину, якій під силу витримати всі ті випробування, що випали на її долю та здобути якнайшвидше довгоочікувану Перемогу

21 вересня до Кременчука знову завітає гурт "Шабля", але цього разу у супроводі академічного оркестру Збройних Сил України. Концерт відбудеться в Міському палаці культури. Початок о 17 годині.  Концерт відбудеться в рамках реалізації Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту "Браття українці". Другий етап Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Браття Українці» триває з 13 вересня по 1 жовтня. Концертний тур відбудеться за участю лідера гурту «Шабля» Вови Гейзера, Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України та його солістів: Галини Довбецької, Ольги Степанюк, Анни Лотиш та фолькльорного гурту "Святовид".


Перший етап відбувся на передових позиціях від Щастя до Маріуполя. Тоді давали порядка 18 концертів, по два концерти на день. 


Мета цього проекту завдяки музиці, пісні та слову об’єднати всіх українців в єдину велику Козацьку родину, якій під силу витримати всі ті випробування, що випали на її долю та здобути якнайшвидше довгоочікувану Перемогу.


Автор: Альона Душенко Источник видео: Brothers of Ukraine Браття Українці
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх