«Кремінь U-19» у меншості переміг кропивницький «Олімпік»

13.09.2018, 11:25 Переглядів: 2 422

Кременчуцька команда стартувала з перемоги

12 вересня молодіжна команда «Кремінь» взяла старт у першій лізі U-19. Суперником кременчужан стала команда з Кропивницького «Олімпік», про це повідомляє прес-служба клубу.

«Кремінь» – «Олімпік» - 3:2

Голи: Каземіров 5’ Сідор 38’ Куць 78’ – Довгий 54’ Іванов 77’

Вилучення: Черноус 31’ («Кремінь»), друге попередженя

«Кремінь»: Гончар, Смірнов (Ядришніков, 83), Васільєв (Гурін, 67), Черноус, Прокопенко, Самек, Сідор (Берун, 64), Каземіров (Мовчан, 79), Табала (Залов, 56), Куценко (Кобеза, 56), Куць. Запасні: Гурін, Зорін, Кривенко, Роздорожній. Головний тренер: Володимир Прокопіненко

«Олімпік»: Бескостий, Кузь (Затєєв, 46), Жицький, Конан Куасси, Оуедраго Мумини, Аркуша, Довгий, Гьо Кристиан, Косюк (Гончаров, 67), Романов (Гуров, 63), Ніколенко (Іванов, 54). Запасні: Шаманський, Беринський, Ульянкін. Головний тренер: Юрій Кевлич

Гра проти кропивницького «Олімпіка» вийшла дуже нервовою та не простою. Здавалось би, після першого тайму рахунок 2:0 на нашу користь був доволі комфортним. Проте вилучення Черноуса на 31 хвилині давало гостям надію на позитивний результат у другій половині гри. Так воно й вийшло. Станом на 77 хвилину від переваги «Кременя» не залишилось нічого і суперник намагався вирвати перемогу, відчуваючи, що це, у такій ситуації, їм цілком під силу. Проте нашим хлопцям таки вдалось встояти у меншості та навіть забити переможний м’яч, який на свій рахунок записав форвард Іван Куць.

Загалом у Першій лізі Групі 3 змагаються: МФК "Кремінь" Кременчук, ДЮФК "Олімпік" Кропивницький, "Черкащина-Академія" Білозіря, ФК "Голкіпер" Запоріжжя, ФК "Маолдіс" Дніпро, ФК "Петрівка", "Металург" Камянське, ФК "Нікополь-Обрій" Нікополь.