Земельні ділянки в мікрорайоні «Озерний» знову поділили

30.08.2018, 07:04 Просмотров: 1 941

 

У результаті попередніх жеребкувань серед УБД у цьому мікрорайоні розподілили 460 земельних ділянок

14 ділянок із запасу земель комунальної власності Кременчука в мікрорайоні «Озерний» виділили учасникам бойових дій. 


Чергове жеребкування земельних ділянок в мікрорайоні «Озерний» відбулося на засіданні робочої групи з питання визначення порядку забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції серед учасників бойових дій.


За словами заступника мера Дмитра Кравченка під час попередніх жеребкувань серед УБД у мікрорайоні «Озерний» розподілили 460 земельних ділянок. Під час оформлення документів з’ясувалося, що 19 учасників бойових дій раніше скористалися своїм правом, взявши участь у земельній приватизації. Тому виділені їм земельні ділянки повернули до резерву земель комунальної власності.Саме тому 19 земельних ділянок у мікрорайоні «Озерний» повнорно стали лотами на жеребкуванні. Участь у жеребкуванні взяли 14 учасників бойових дій з Кременчука. Ті ділянки, що залишилися, занесли до резерву міста.


В управлінні земельних ресурсів виконкому міської ради станом на сьогодні перебуває 1036 звернень від УБД, в тому числі учасників АТО, які претендують на виділення земельних ділянок, з них 990 мають відповідний статус. Також відповідні заяви надійшли від 5 родин сімей померлих учасників АТО.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх