Кременчужани ласують медом та готують шулики з маком

15.08.2018, 09:03 Просмотров: 2 631

Фестиваль проходить в Придніпровському парку

Фото: Александр Попенко

З суботи, 11 серпня, у Кременчуці відбувається справжнє свято меду та продуктів бджільництва, яке триватиме до 24 серпня.

У Придніпровському парку на на літньому майданчику охочі можуть долучитися до різноманітніх майстер-класів з відкачування меду. Також можна ознайомитися з вуликами та продуктами бджільництва.


14 серпня до Дня медового Спасу до 20.00 відбуватиметься пізнавально-розважальне дійство «Шулики з маком». Крім майстер-класу з випікання шуликів (коржів) та вергунів з маком, будуть змагання на майстерність та швидкість з натирання маку до шуликів. 


А вже 19 серпня - кременчуцькі бджолярі пройдуться святковою ходою. У День пасічника та Яблучний Спас за традицією в церквах освячують яблука та мед, а пасічники освячують вулики перед настанням холодів, щоб бджоли добре перезимували. 


О 15.30 розпочнеться святкова хода бджолярів з хоругвами від приміщення банку на площі Перемоги до літньої сцени у парку Придніпровський. Після урочистої частини, яка відбудеться на літній сцені, на жителів міста чекає святкова концертна програма, підготовлена аматорськими колективами Кременчука.

Автор: Альона Душенко Фото: Александр Попенко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх