За потоптані помідори песика, якого забрали зі «Спецсервіса», викинули через паркан

7.08.2018, 07:29 Просмотров: 4 128 Комментариев: 7

 

Песик, якого вже двічі викинули, шукає нових люблячих господарів

У Кременчуці собаку викинули через паркан за потоптані помідори, про це повідомляють волонтери на сторінці "Благодійний Кременчук". 


Песика та його братика, коли вони були ще маленькими, підкинули під лікарню у Кременчуці. Їх підгодовували люди, але з часом хтось вирішив потруїти та вбити собак. Інформація надійшла до правоохоронців та "Спецсервісу", песиків забрали в добрі руки. 


- Здавалось, нічого не віщувало біди… А потім зателефонувала жінка і сказала, що стоїть на вулиці Хорольській і там через паркан на її очах вилетіла собака. Вона поламала лапу, машина ледве не збила бідолагу. З'ясувалось, що тваринка просто потоптала помідори і за це її викинули через паркан нові господарі. Жінка, яка телефонувала у "Спецсервіс", написала заяву в поліцію на наступний день. Люди, котрі стали свідками цього, були шоковані. Коли родина вийшла на вулицю, то небайдужі кременчужани намагалися дізнатися, що відбулось. Нова господарка, поруч з якою була невелика дитина, сказали, що собака їм не потрібна. Що вони брали її в притулку, а та потоптала помідори, - повідомляють волонтери.


 

Керівник служби відлову й утримання КП "Спецсервіс-Кременчук" Марина Кожушко їздила до них дізнатися і розібратись в ситуації, але господарі її не пускали.


- Вона розповіла, що там невеличкий будинок, хвіртка, малий двір. Практично одразу помідори. Не потоптати їх собаці було неможливо. Але насправді це не є найголовнішим у цій ситуації. Хіба можуть помідори бути ціною життя? Хіба щось взагалі може коштувати життя? Ми відповідальні за тих, кого приручили. Завжди потрібно залишатись людьми у будь-якій ситуації та бути добрими один до одного. Особливо до тих, хто довірився та залежить від тебе, - додали волонтери.


Собачка, яку двічі кидали, шукає нових люблячих господарів, які не зрадять.


КП «Спецсервіс-Кременчук»
Адреса: вул. Горького, 48/75
Телефон: (0536) 74-12-61; (067)-203-21-97 черговий

Комментарии: 7

177
7 августа 2018 08:59

капец, откуда столько моральных уродов. И никакого наказание, разве это не жестокое обращение?(


+26
80
7 августа 2018 09:10

если собаку  выкидывают второй раз значит что то не так с собакой! уверен будет и третий


-34
177
7 августа 2018 09:51

Цитата: umz523

если собаку  выкидывают второй раз значит что то не так с собакой! уверен будет и третий

Сложность в том, что умные люди полны сомнений, а дураки полны уверенности в себе.


+30
385
7 августа 2018 10:58

Нова господарка, поруч з якою була невелика дитина, сказали, що собака їм не потрібна.

Ещё и на глазах у ребёнка! А потом выростают моральные уроды. В нормальной стране уже бы сбежались полиция, служба по защите прав животных и куча других социальных служб.


+21
56
7 августа 2018 13:33

Надо ужесточать законы и делать реальные сроки для таких уродов! Или хотя бы весомые штрафы. Заплатила бы несколько тысяч штрафа, так 10 раз подумала бы в следующий раз, как себя вести.


+17
182
7 августа 2018 13:54

А привязать собачку видимо не судьба? Хряпнуть бы эту горе-хозяйку пару раз об асфальт, чтоб прочувствовала на своей шкурке, каково было собачке (Ой, только не надо затирать некоторые слова, толерантность по отношению к этой д*-е неуместна).

З.Ы. Мои бегают свободно. Случается, что и сломают чего, так я же понимаю, что это неизбежно, раз позволяю не сидеть на привязи. В вольере находятся только в случае приезда гостей  или проверки счетчиков.Привязь для пса на день-два - только если обижает домашних котов, так как чужие у нас уже не ходят.


+16
26
7 августа 2018 16:50

А якщо дитина цієї хазяйки потопче помідори? Страшно навіть уявити...


+11
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх