Єлизавета Каланіна везе додому «бронзу» турніру світової серії «Гран-прі»

30.07.2018, 14:53 Переглядів: 3 176

Кременчуцька дзюдоїстка продовжує збирати нагороди.

Кременчуцька спортсменка Єлизавета Каланіна завоювала «бронзу» на турніру світової серії «Гран-прі» з дзюдо. Змагання проходили протягом трьох днів, з 26 по 29 липня, у Загребі (Хорватія) відбувся турнір світової серії «Гран-прі» з дзюдо серед чоловіків та жінок.

У складі збірної України виступила кременчужанка, вихованка спортивного клубу «Легіон» Єлизавета Каланіна.

За підсумками участі у змаганнях Каланіна Єлизавета завоювала ІІІ місце у ваговій категорії +78 кг. Єлизавета на старті виграла у Гульшан Іссановой з Казахстану (останнє високе досягнення - "бронза" чемпіонату Азії-2017). Але в наступному поєдинку українка не зуміла здолати Марину Слуцьку з Білорусі (у 2018-му - дві медалі "Гран-прі": "золото" Туніса і "срібло" Тбілісі"), тому була змушена торувати "втішний шлях". Чергова перемога над Ларисою Церіч з Боснії і Герцеговини вивела Єлизавету до малого фіналу. Цікаво, що це вже четверта особиста зустріч суперниць, яка закінчується на користь Каланіної. У поєдинку за "бронзу" опонентка з Туреччини Кайра Саїт через травму не змогла взяти участь, тому наша спортсменка стала третьою призеркою змагань.