На початку серпня Служба безпеки України проведе антитерористичні навчання у кількох населених пунктах Полтавщини. З 1 по 3 серпня планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання відбуватимуться у кількох локаціях Миргородського району та низці населених пунктів області.

– Відпрацювання силовиками навчальних завдань відбуватиметься в умовах наближених до реальних, що передбачає залучення спецтехніки і озброєних правоохоронців. У рамках навчання на окремих територіях також можливе тимчасове запровадження особливого режиму пересування людей та транспортних засобів, – йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

Мешканців Полтавщини закликають зберігати спокій у зв’язку з ймовірним зосередженням військових та спецпризначенців, а також просить громадян належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців (перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей, можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів тощо). Наголошуємо, що всі ці дії відбуватимуться у рамках чинного законодавства.

У випадку виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб і транспортних засобів просимо невідкладно повідомити про це на гарячу лінію УСБУ (0532) 511-838 або спецлінію поліції 102.

facebook x telegram whatsapp viber