«Нафтохімік» «розкатав» на своєму полі «Чорнухи»

1.07.2018, 10:31 Переглядів: 3 454

Кременчужани нарешті подарували перемогу вболівальникам

30 червня футболісти "Нафтохіміка" нарешті подарували перемогу вболівальникам, яких цього разу не багато зібралося на стадіоні, адже в цей час проходили матчі Чемпіонату світу.

«Нафтохімік» - «Чорнухи» - 6:1 (3:1)

Голи: Гаркуша 9’, Маклаков 40‘, Міславський 43‘, Міславський 43‘, Ніколаєв 60‘, Ніколаєв 78‘ - Саган 34’

«Нафтохімік»:  Нестеренко, Ларіонов, Лапатнюк, Балакший, Харипон, Самарчев, Голубенко, Чернишов, Ніколаєв, Маклаков, Міславський. Запасні: Боровець, Руденко, Котвицький, Метельський, Чернявський, Мороз. Старший тренер: Мирослав Смакула, тренер: Сергій Маклаков.Начальник команди: Едуард Харченко.Президент: Василь Хоменко
«Чорнухи»: Левадний, Петренко, Артеменко,Турчин, Бойко, Пархоменко, Романенко, Кузуб, Безверхий, Нечипоренко, Шацький. Запасні: Кульченко, Ковтун, Волошин. Тренер: Марченко

Матч запам'ятався величезною кількістю голів. Вже на 9 хв Артем Гаркуша забив перший м'яч зі стандарту. За кілька хвилин в ігровому моменті автор першого голу отримує травму й покидає поле на плечах своїх партнерів, за межами стадіону Гаркушу вже чекала швидка.

В середині тайму гравець "Чорнух" Олексій Саган поза межами штрафного майданчику переграв голкіпера "Нафтохіміка" й забив у порожні ворота - 1:1. Після пропущеного кременчужани лише додали обертів. На 40 хв "Нафтохімік" вдало розіграли штрафний й Маклаков пробив скрізь "стінку" - 2:1. Під завісу тайму Міславський потужним ударом збільшив перевагу - 3:1.

Після перерви той же Міславський оформив дубль на перших хвилинах другого тайму - 4:1. Тренерський штаб "Нафтохіміка" буквально за 7 хвилин проводить 5 замін, освіживши склад команди. Це приносить свої плоди, адже попри розгромний рахунок Ніколаєв оформлює дубль і робить розрив недосяжним для гостей - 6:1.

А от молодь "Нафтохіміка" на жаль поступилася з рахунком - 0:2.

Попереду у "Нафтохіміка" виїзна гра з "Колосом" - 7 липня, а 14 вдома прийматиме "Авангард".

Автор: Альона Душенко Фото: Олександр Попенко