«Пожежний ревізор» у Кременчуці перевірив пологовий будинок

13.06.2018, 12:02 Переглядів: 5 164

 

Народжувати у даному закладі – безпечно, - Марина Мартиненко

12 червня ревізор дійшов до пологового будинку за адресою вул. Цюрюпи 20/3. Кременчуцький міський пологовий будинок «Лікарня доброзичлива до дитини» є передовим закладом з надання висококваліфікованої допомоги жінкам та новонародженим. Пологовий будинок надає спеціалізовану допомогу жителям Кременчука, Кременчуцького, Глобинського, Козельщинського та інших районів області.


 


Відповідальна особа з питань пожежної безпеки, Ірина Кравченко, відповіла на всі запитання щодо безпеки у приміщеннях лікарні:

- Пологовий будинок має 2 корпуси, вони мають 38 пожежних кранів. Цього достатньо для ліквідації пожежі. Зараз на території корпусів є 34 вогнегасники, для виконання норм залишилось купити ще кілька штук.


 


При перевірці усіх поверхів пологового будинку провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям міськрайонного управління ГСЧС в Полтавській області Марина Мартиненко відзначила:

- Одразу помічаю перше порушення – відсутність сигналізації. Також не всюди є придатні до використання пожежні рукава. Але всі аварійні виходи відкриті і на кожному поверсі є плани евакуації.


Ревізор ретельно перевірив усі поверхи в кожному корпусі та приміщенні на вулиці. У своєму висновку Марина Мартиненко сказала:

- Є як недоліки, так і покращення. Нових порушень в порівнянні з минулими перевірками виявлено не було. Треба докупити вогнегасники, доукомплектувати пожежні крани та змінити облицювання стін в деяких приміщеннях. Страшних порушень безпеки мною виявлено не було. Можу запевнити, що народжувати у даному закладі – безпечно.

Фото: Александр Попенко
Автор: Анна Сорочан Фото: Александр Попенко
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх