Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 15.07.2020 21:00
Підтверджені:
Україна55607
Кременчук124
Хворі:
Україна26049
Кременчук5
Одужало:
Україна28131
Кременчук115
Померло:
Україна1427
Кременчук4

Мрієш про власний бізнес? «Кременчук Інвест» обіцяє допомогти кременчужанам у створенні стартапу

12.06.2018, 17:03 Переглядів: 3 244

 

Проект діє в рамках Програми просування продукції Кременчука на зовнішні ринки

Фото: Александр Попенко

12 червня Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, КП «Кременчуцький центр міжнародних зв'язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС) презентували проект «Сприяння експорту продукції МСП міста Кременчука».


Проект діє в рамках Програми просування продукції Кременчука на зовнішні ринки, затвердженої Кременчуцькою міською радою 3-го березня 2017 року.


Наталія Шацьких, начальник відділу соціально-культурних міжнародних проектів, пояснила, що мета проекту - створити умови для стійкого зростання експортного потенціалу малих та середніх підприємств Кременчука шляхом розширення зовнішньоекономічних зв’язків та презентації експортерів на цільових ринках:


- Зараз у Кременчуці чисельність працюючих суб’єктів середнього підприємства 27 987 осіб і близько 100 компаній здійснює експортно-імпортні операції. Мета проекту – збільшити кількість тих підприємців, які займаються експортною діяльністю. У рамках цього проекту передбачена низка заходів, які навчать підприємців ефективно здійснювати цю діяльність.


У рамках проекту планується провести 20 фахових онлайн консультацій для експортерів із залученням провідних фахівців у сфері експорту (національних та іноземних), провести навчальні семінари «Започаткування експорту» та «Оподаткування експорту», організувати 2 навчальні поїздки до Польщі (Варшава, Бидгощ) та Литви (Вільнюс, Алітус).


Головна мета - навчити підприємців Кременчука виробляти експортоорієнтовану продукцію, знаходити іноземних партнерів та промоціювати свою продукцію на зовнішні ринки.


На брифінгу були присутні два молодих стартапера, які представили власний продукт. Один із них, Антон Фігуровський, розповів як з’явилась ідея проекту та як вони його впроваджували у реальність:


- Як у будь-якого підприємства у нас виникло питання пошуку спонсорів та фінансування. У нас є мета – ми хотіли б представити наш проект за кордоном. І «Кременчук Інвест» допомагає нам у реалізації наших планів.


Андрій Мельник, директор, розповів про проект і додав:


- Якщо ви займаєтесь експортно орієнтованою діяльністю або плануєте зайнятись власною справою, але не знаєте з чого почати – звертайтесь до «Кременчук Інвест» і досвідчені фахівці допоможуть вам у цьому.


За детальнішою інформацією звертайтесь до «Кременчук Інвест» за адресою пров. Д. Тьомкіна, буд.4, та на сайті: http://kremenchukinvest.com.ua. Також за довідкою можна звертатись особисто до директора Андрія Мельника за телефоном + 38 067 247 11 27.

Автор: Анна Сорочан Фото: Александр Попенко
компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх