У Кременчуці нашестя ґав у «Міському саду»: вбили каченят, нападають на дітей та собак

8.06.2018, 09:28 Переглядів: 7 222

 

Віталій Дедюрін просить про допомогу

У Кременчуці нашестя ґав у «Міському саду». Про це повідомив директор КП «Міський сад» Віталій Дедюрін. 


- Нашестя сірих ворон робить проживання пернатих на озері «Міського саду» смертельно небезпечним. Так, з виводка в 12 каченят, залишився один, який жив у квартирі. Всіх інших винищили ворони, - запевняє Віталій Дедюрін. - Вони без страху нападають на дітей, батьків цих дітей, на працівників «Міському саду», навіть на собак, яких вигулюють в міськсаду. Вбивають пташенят, руйнують їх гнізда, розкидають сміття зі сміттєвих баків - це справжні шкідники.


Також директор міськсаду зазначив, що ґави поїли качині яйця - у гніздах лишилося по 1-2 яйця.Зазначимо, що ґави, зазвичай стороняться людей і не проявляють агресію без причини. Агресивними птахи бувають у період злетків - коли пташенята покидають гніздо - з червня до початку липня. Незважаючи на невеликі розміри, ворони безстрашно захищають своїх пташенят. Якщо пташеня випадає з гнізда, краще не намагатися взяти його в руки - ворони відразу ж починають кричати, залучаючи родичів, збираються у велику зграю й атакують незваного гостя, будь то кішка, собака чи людина. Під час атаки намагаються підлітати ззаду, клювати в голову або очі. Ворони запам'ятовують кривдника і при наступній його появі обов'язково здіймуть гамір.


Ґави дійсно можуть їсти маленьких пташенят чи красти яйця інших птахів. Основний їх раціон - рослинна їжа: насіння рослин та самі рослини. Але ворони - всеїдні птиці, харчуються також комахами, пташенятами і яйцями, гризунами і ящірками, жабами, рибою, а також харчовими відходами та падаллю, що має велике значення для санітарії.

Автор: Руслана Горгола Джерело фото: feedler.life Відео: Виталий Дедюрин Джерело відео: facebook.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх