Баскетблісти «Кременя» виграли поїздку на 3x3 Euro Tour

21.05.2018, 10:02 Просмотров: 1 686 Комментариев: 1

 

У фіналі команда з кременчуцьких баскетболістів «Dr. Team» перемогла «Шутерів»

19 травня в центрі Києва под Аркою Дружби Народів шумів фестиваль урбан-культур «Безмежність Вулиць 2018», в рамках якого пройшов великий відбірковий турнір УСЛ 3х3 FIBA Endorsed, що зібрав під своїми прапорами 65 команд з усіх куточків України.


 

 

У категорії PRO відбіркового турніру УСЛ 3х3 FIBA Endorsed Безмежність Вулиць 2018 головний приз та поїздку на 3x3 Euro Tour забрала команда «Dr. Team», яка складається з баскетболістів «Кременя»: Богдан Байда, Анатолій Челован, Олексій Чигринов й Аміль Хамзаєв.


У фіналі вони з рахунком 21:19 перемогли «Шутерів» (Данило Масюк, Євген Морозов, Олексій Балашов, Микола Ярошенко).


Відео виступу кременчуцьких «слонів» з 6 години:


Фестиваль урбан-культур «Безмежність вулиць» проводиться в форматі «рівний рівному». Лідери провідних урбан-культур Києва об’єдналися, щоб створити платформу для реалізації здібностей, свободи дій і подальшого розвитку підростаючого покоління. Найактивніші вуличні культури зберуться в одному місці, щоб продемонструвати свою індивідуальність, креативність і безмежність можливостей.


В рамках першого фестивалю «Безмежність вулиць» відбулися змагання в 7 дисциплінах: баскетбол 3х3, брейкінг, воркаут, BMX, скейтбординг, роллерблейдінг, футбольний фрістайл.


Фестиваль покликаний об’єднати і показати видовищність урбан-культур, а також дати потужний поштовх для їх подальшого розвитку.


Автор: Альона Душенко Источник видео: USL3X3

Комментарии: 1

375
21 мая 2018 12:06

Браво!!!


+4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх