Три кременчуцькі команди з 12: у Кременчуці відбувся футбольний турнір за кубок «Укртатнафти»

19.05.2018, 13:00 Переглядів: 3 652

Чудовий настрій юним чемпіонам не зіпсував навіть дощ

12 футбольних команд на турнірі ПАТ «Укртатнафти» розіграли у Кременчуці нагороди. На стадіоні «Нафтохімік» зібрались юні спортсмени 2009 року народження й молодші з Кременчука, Києва, Світловодська, Черкас, Полтави, Кропивницького, Прилук, Одеси, Кам'янського. Змагання пройшли за ініціативи футбольної академії «Ягуар» та ПАТ «Укртатнафти».

Дощ, який йшов на вихідних, навіть не зіпсував настрою маленьким чемпіонам, але вніс деякі корективи у змагання. Змагання пройшли протягом двох днів. У перший день команди розділили на 2 групи, найсильніші проходили в стадію плей-офф.

На цих змаганнях Кременчук представили аж 3 команди: «Кремінь», «Ягуар» та «Нафтохімік». Якщо футболісти «Кременя» та «Ягуара» беруть участь в турнірах та змаганнях, то для юних футболістів «Нафтохіміка» ці змагання були дебютними.

Головний кубок змагань завоювала команда СДЮШ-25 «Легіон 21» Київ, яка в фіналі обіграла СДЮШОР «Чайка» Черкаси з рахунком - 8:0. Третє місце турніру зайняли футболісти ФК «Спарта» Світловодськ.