На Кубку світу у велогонщика Єгора Дементьєва зламався велосипед

8.05.2018, 13:31 Переглядів: 2 452

Однак в Бельгії кременчужанину вдалося завоювати срібну нагороду

Кременчужанин Єгор Дементьєв виборов срібну медаль в гонці з груповим стартом на паралімпійському Кубку світу з велогонок на шосе. Як розповів «Телеграфу» тренер та батько спортсмена Віктор Дементьєв змагання проходили у бельгійському місті Остенд на дистанції 100 км та зібрали найсильніших велогонщиків з 35 країн світу.

Цей Кубок для Єгора став не дуже вдалим, адже у другій дисципліні - індивідуальна гонка на час - у нашого спортсмена зламався раптово велосипед і Єгор не зміг показати вдалий результат.

До речі, гонка додала спортсмену рейтинг для участі і Паралімпіаді-2020 в Токіо, яку Єгор очолює (з 232 очками - Track Para Ranking).

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Віктор Дементьєв