Бойова нічия: «Нафтохімік» стартував в чемпіонаті Полтавської області

1.05.2018, 08:10 Переглядів: 4 399

Доросла та юнацька команди зіграли з однаковим рахунком

28 квітня на стадіоні «Торпедо» в Лубнах кременчуцька команда «Нафтохімік» стартувала на чемпіонаті Полтавської області з нічиєї.

ФК «Лубни» – «Нафтохімік» (Кременчук) 1:1 (0:0)
Судді: С. Ляшенко, О. Рибін, Л. Мовчан (усі – Миргород). Делегат-інспектор: І. Галік (Пирятин).

«Лубни»: Олексюк, Бувалець, Шоха, Гончаренко, Величко, Личман (Порощай, 59), Попадич (Бабець, 53), Новосілецький Ліхтанський, Нестеренко, Яременко (Дудка, 68). Тренер: А. Гришанович.

«Нафтохімік»: Нестеренко, Голубенко (Казіміров, 61), Є. Балакший, Лапатнюк, Ларіонов, Руденко, Михайлов, Гаркуша (Харипон, 78), Чернявський (Р. Балакший), Чернишов (Котвицький, 54 (Ніколаєв, 90+2)), Міславський (Мороз, 66). Тренер: М. Смакула.

Голи: Новосілецький (73) – Котвицький (57). Юнаки: 1:1.

Як повідомляє Юрій Климченко, розклад ігор змагань звів у І турі ФК «Лубни» і новобранця обласного чемпіонату кременчуцький «Нафтохімік», спонсором якого виступила відома нафтопереробна компанія. Команда виступає у перщості Кременчука і пробує свої сили на обласній арені. Спочатку на поле вийшли юнаки обох команд. У першому таймі лубенці (2001-2003 рік народження) були, як кажуть, «на голову» сильніші від своїх кременчуцьких опонентів, які рідко переходили на половину поля господарів. Відкрив рахунок у матчі учень ЗШ № 1 Владислав Пугач. Другий таймі після вимушених замін вже домінували у грі гості, які і зрівняли рахунок – 1:1.

Матч серед дорослих команд на «Торпедо» видався напруженим та цікавим. Обидві команди прагнули результативно відзначитися забитим м’ячем. Попереду часто турбував захисні редути господарів відомий в області нападник Олександр Міславський. Але захист на чолі з досвідченим Олександром Шохою діяв на висоті. Першого забитого м’яча глядачі побачили на 57 хвилині і його автором став кременчужанин Ігор Котвицький, який лише три хвилини тому вийшов на заміну. Голкіпер лубенців Віктор Олексюк відбив перед собою кулаками м’яча і прямо на автора гола і той не схибив, потрапивши у самісіньку «дев’ятку» – 0:1. Після цього гра стала ще напруженішою і могли відзначитися голами обидві команди. Але, все ж таки, вдача була на стороні господарів – після навісу з чергового кутового ударом головю рахунок зрівняв невтомний Святослав Новосілецький – 1:1. Такий рахунок поєдинку, мабуть, влаштував обох суперників.