14-річний кременчуцький кікбоксер Ілля Коржов - переможець в професійному турнірі

27.04.2018, 10:29 Переглядів: 3 444

Вітаємо нашого спортсмена та бажаємо йому подальших перемог

У Павлограді відбувся благодійний турнір з професійного кікбоксингу К-1, пам'яті Олега Зубенка і Богдана Брусенцова. Кременчук представили спортсмени з СК «Боєць» та СК «Гермес».

Ілля Коржов завоював «золото» турнірі у ваговій категорії до 57 кг. Спортсмен СК «Боєць» тренується під керівництвом тренера Сергія Леоненка. Наш 14-річний спортсмен змагався з досвідченим кікбоксером з Павлограда.

- Своїм вихованцем дуже задоволений, він повністю виконав план на бій, яким ми обговорили з ним. Ілля одержав перемогу одноголосним рішенням суддів, явно перевершуючи суперника у всіх трьох раундах, - зазначив тренер Сергій Леоненко.

Ще один кременчужанин, на жаль, вибув з півфіналу змагань. Юрій Ющенко з СК «Гермес» у ваговій категорії 67 кг поступився місцевому спортсмену за очками, який у підсумку став переможцем турніру.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: СК "Боєць"