Єлизавета Каланіна виграла Гран-прі в Агадірі

13.03.2018, 07:11 Переглядів: 2 190

Кременчужанка дзюдоїстка привезла «золото» з Марокко

Кременчуцька дзюдоїстка Єлизавета Каланіна стала кращою на міжнародному турнірі Гран-прі в Агадірі (Марокко). У складі збірної України кременчужанка змагалася у ваговій категорії +78 кг під керівництвом тренера Василя Волошина. Вихованка СК «Легіон» вибила з турніру марокканку Юсру Аурз, серед міжнародних досягнень якої віце-чемпіонство Африки серед кадетів 2016 року. Про це повідомляє прес-служба Федерації дзюдо України.

Потім Каланіна завершила на свою користь поєдинок проти Іванни Сутало із Хорватії, переможниці молодіжної європейської першості-2016 (до 23 років). А в фіналі Єлизавета зустрілася із словенкою Анамарі Веленшек, в активі якої є багато медалей, у тому числі «срібло» чемпіонату світу-2015 і «бронза» Європейських ігор. Основний час сутички переможця не виявив. А в «голден скор» судді оголосили українку переможницею, тому що суперниця була покарана за менш активну боротьбу.

Нагадаємо, що у лютому в португальському Одівелаші Єлизавета виграла «золото» Континентального Кубку, перемігши в фіналі Галину Тарасову із Запоріжжя.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Федерація дзюдо України