«Кремінь» увозить одну перемогу з Кропивницького

4.03.2018, 13:44 Переглядів: 2 518

Кременчуцькі баскетболісти зіграли дві гри з "Золотим віком" у Кропивницькому

3 та 4 березня у Кропивницькому баскетбольний клуб «Кремінь» зіграв з «Золотим віком». «Кремінь» здобув перемогу в Кропивницькому, але наступного дня успіх повторити не зміг. «Золотий вік» реваншувався у другому поєдинку завдяки надрезультативній грі свого форварда Максима Козловця.

«Золотий Вік» - «Кремінь» 84:90 (23:25, 17:18, 26:30, 18:17)

«Золотий Вік»: Масальський, Козловець, Юрченко, Антонець, Сосой - Моторчук, Цибін, Унгурян. Головний тренер: Георгій Ступенчук

«Кремінь»: Рихлюк, Байда, Хамзаєв, Михайленко, Кадигроб - Челован, Чигринов, Неруш. Головний тренер: Євген Федоров

Кременчужани впевнено зіграли всі чотири чверті й здобули перемогу. Три чверті «Кремінь» тримав перевагу, лишу у заключній частині гри господарі перемогли, але це не позначилося на остаточному рахунку. Кременчужани, не в останню чергу, завдяки результативним зусиллям Богдана Байди – 23 очки (6 результативних передач), та 5 поспіль! триочковим Аміля Хамзаєва змогли тріумфувати у першій зустрічі спареного туру. Центровий гостей Анатолій Челован здійснив 13 підбирань!

Наступного дня "Кремінь" програв третю чверть, тим самим поступився "Золотому віку" з різницею у 6 очок - 80:86.

«Золотий вік» – «Кремінь» 86:80 (18:22, 22:19, 27:15, 19:24)

І знову різниця у рахунку склала 6 очок, але тепер вже на користь «Золотого віку». «Кремінь» зміг виграти стартову та заключну чверті, проте цього виявилося замало. Господарі впевнено перемогли у тертій чверіт і фактично цим забезпечили собі позитивний підсумок  у зустрічі. Результативне соло у команді з Кропивницького видав форвард Максим Козловець – 33 очки плюс 10 підбирань!

У кременчужан найбільшу результативність знову показав Богдан Байда. 9 підбирань на рахунку кременчуцького центрового Анатолія Челована. На жаль, форвард «Кременя» Аміль Хамзаєв не зміг повноцінно допомогти своїй команді у цьому матчі, адже напередодні у нього виникли проблеми зі спиною.