Кременнчуцькі шахісти стали чемпіонами у шаховому «побоїщі»

4.03.2018, 08:38 Переглядів: 3 472

12 юних шахісти Кременчука змагалися на Відкритій першісті у Кропивницькому

У Кропивницькому минулими вихідними, 24 та 25 лютого, відбулася Відкрита першість з шахів. За словами директора шахо-шашкового клубу «Каїсса» Володимира Груздєва дитячий турнір з шахів у Кропивницькому відбувся вперше за 20 років.

68 юних спортсмени змагалися у 4 вікових категоріях. Спортсмени грали за швейцарською системою так і за коловою системою.

Кременчук представляли 12 юних шахісти з клубів «Каїсса» та «Нафтохімік».

У віковій категорії до 10 років переможцем став Володимир Кибкало. Учень Андрія Зазуляка завоював «золото» змагань.

Серед шахістів до 9 років була справжня кременчуцька битва, лише одному шахісту з Олександрії вдалося пробитися через напір шахістів Кременчука. Перше місце за Артуром Завальним (тренер Олександр Мальцев), який переміг не лише однолітків, а й хлопців які були старші за нього. Другим став Володимир Кіценко з Олександрії. Третє та четверте місце між собою розділили Мирослав Сердюк (тренер Мальцев) та Михайло Швачич (тренер Зазуляк).

В категорії до 8 років 6-річний кременчужанин Єгор Сербін до останнього туру претендував на перемогу, але в останньому турі поступився майбутньому чемпіону.

У категорії до 14 років третє місце посів Артем Титянюк.

Переможців та призерів нагородили медалями та грамотами. Цікаво, що цього дня свій день народження святкував вихованець «Каїсси» Айзік Гайнер. Американець на жаль, не став призером змагань, але хлопець здібний й прогресує з кожними змаганнями.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: "Каїсса"