«Кременчук» яскраво завершує «регулярку»

1.03.2018, 08:25 Переглядів: 2 830

Хокеїсти Кременчука всуху розгромили «Левів»

28 лютого хокейний клуб «Кременчук» великою сухою перемогою 7:0 над «Галицькими Левами» завершив виступ в регулярному чемпіонаті УХЛ сезону-2017/18. В результаті кременчужани набрали в 40 поєдинках 75 очок і посіли третє місце в турнірній таблиці.

Тепер «Кременчук» зіграє два матчі в чвертьфіналі проти броварських «Вовків». Перша гра плей-офф відбудеться вже 3-го березня о 13.00 на СК «Айсберг», друга - 5 березня в Білій Церкві.

«Кременчук» - «Галицькі Леви» 7:0 (2:0, 1:0, 4:0)

Шайби: 1:0 – Карпенко (Козачук, Чернишенко) – 02:38, 2:0 – Рубан (Алексанян-Петрович) – 10:31, 3:0 – Кривошапкін (Гриценко) – 32:51, 4:0 – Чернишенко (Козачук, Бойков) – 40:51, 5:0 – Шиманський (Гриценко) – 42:09, 6:0 – Гриценко (Шиманський, Горлушко – більш.) – 52:14, 7:0 – Наливайко (Алексанян-Петрович, Роганов – більш.) – 56:21.

«Кременчук»: Власенко (Петленко); Толстушко - Козачук, Наливайко - Роганов, Савицький - Горлушко; Бойков - Карпенко - Чернишенко, Алексанян-Петрович - Кривошапкін - Рубан, Шиманський - Гриценко - Сеник, Шах - Поліщук - Єфімочкін

«Галицькі Леви»: Дорош (Вязовов); Сірченко (Сисак), Ратушний - Середа, Порупа - Тонковид, Боєвих; Алексейчук - Муртіщев - Арабов, Кізло - Дворник - Попережай, Чіканцев - Панченко - Абаджян

Як повідомляє прес-служба клубу, перед стартом гри в воротах «Кременчука» відбулася заміна голкіпера - замість Микити Петленка, який напередодні зрбив шатаут (6:0), вийшов на лід Віталій Власенко.

Кременчужани з початку матчу понеслися вперед і вже до середини стартового періоду повели 2:0. На 4-й хвилині капітан Севастян Карпенко здорово зіграв на добиванні після кидка Данила Козачука, а через шість хвилин сольний прохід Антона Рубана завершився точним кидком.

Після перерви, незважаючи на численні моменти біля воріт обох команд, був забитий лише один гол - красиво обігравши двох суперників, шайбу закинув Гліб Кривошапкін.

У третьому періоді «Кременчук» довів рахунок до розгромного - 7:0. У господарів закинутими шайбами відзначилися спочатку в рівних складах Дмитро Чернишенко і Артем Шиманський, а потім в більшості Тимур Гриценко і Богдан Наливайко.

«Кременчук» четвертий раз в сезоні виграв всуху, а Віталій Власенко оформив свій другий шатаут в чемпіонаті.

Тренер ХК «Кременчук» Павло Міхонік:

- Початок гри пройшов трохи сумбурно через надмірне бажання гравців як найшвидше закинути шайбу. Обидві команди грали активно, але при рівних шансах нам вдалося двічі забити голи. Після перерви додали у швидкості, нав'язали супернику силову боротьбу, він почав помилятися і нам вдалося довести справу до впевненої перемоги. Суперник відповідав швидкими контратаками, мав непогані гольові моменти, щоб розмочити рахунок, але наш воротар Віталій Власенко підчистив огріхи оборони. Продовжуємо далі працювати і готуємося до плей-офф.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ХК "Кременчук" Джерело відео: УХЛ