Дитячий лікар з Кременчука, який розрізняє 250 відтінків сірого, потребує допомоги побороти рак

19.02.2018, 08:01 Переглядів: 30 612

 

Богдану Олексієнку необхідні кошти на високодозну хіміотерапію

25-річний Богдан Олексієнко у 2015 році закінчив українську медичну академію, навчався в інтернатурі за спеціальністю «педіатрія». Зараз працює в Кременчуцькій міській дитячій лікарні.
 
- Коли запитувала його як ти розбираєшся в цьому всьому, він відповідає нічого важкого, це лише 250 відтінків сірого, - ділиться мама Богдана. - Коли він брився побачив, що у нього запалені лімфовузли, вирішив порадитися з колегами, здав аналізи й тут і дізналися про хворобу. 


У 2014 році Богдану поставили діагноз лімфома Ходжкіна. Хлопець пройшов 5 курсів хіміотерапії та променеве лікування в Національному інституті раку. Досягли ремісію, але цього року рак знову нагадав про себе.


- У лютому біда знову постукала в наш дім – зафіксовано рецидив захворювання. На даний момент Богдан потребує високодозової хіміотерапії з подальшою аутотрансплантацією кісткового мозку. Лікарі говорять, що необхідно буде не менше 200 тисяч гривень для лікування. На даний момент наша сім’я не має такої суми для лікування, тому ми прохаємо допомогти всіх небайдужих. Чим раніше ми зберемо гроші, тим швидше Боган почне лікування з підступною хворобою, - додала мама Богдана.


Реквізити для допомоги:
Картка Приват банку: 4149 4978 4018 6458 (Олексієнко Богдан Олександрович)
096-39-300-75 (дружина Ярослава Олексієнко)


 

   

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Благодійність:Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх