Патрульних багато не буває: кременчуцькі копи розширяють територію обслуговування

18.02.2018, 09:01 Просмотров: 3 754

 

Екіпажі вже відчергували нічну зміну 

З 17 лютого патрульна поліція Кременчука розширила територію обслуговування. За інформацією прес-служби патрульної поліції, кременчуцькі правоохоронці патрулюватимуть автомобільний шлях міжнародного значення. 


 


Управління патрульної поліції Кременчука патрулюватиме додатково автомобільний шлях міжнародного значення М-22: Полтава - Олександрія. Це робиться для забезпечення безпеки та порядку, безпеки дорожнього руху на визначеній ділянці, виявлення та припинення адміністративних правопорушень і злочинів. 


Сьогодні вночі три екіпажі відпатрулювали шлях міжнародного значення. 


  

Загалом по Україні з 17 лютого патрулювати сім трас у Донецькій, Одеській, Сумській, Полтавській та Кіровоградській областях виїхали 33 екіпажі патрульної поліції. 


- Інші понад 50 екіпажів підсилять інтенсивність патрулювання на трасах, що вже перебувають у зоні обслуговування патрульної поліції. Всього ж близько 210 екіпажів (і 38 дорожніх станцій) дорожньої патрульної поліції патрулюють понад 6300 км доріг міжнародного та національного значення, - ідеться в повідомленні прес-служби Національної поліції України. 

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх