На трасі невідомі залишили вівчарку в наморднику

8.02.2018, 07:34 Переглядів: 9 947

 

Якби не хлопець з дівчиною, собака помер би від голоду, адже намордник самостійно пес не міг зняти 

На трасі села Михайленки перед поворотом на Ялинці під Кременчуком знайшли вівчарку в наморднику. Керівник служби відлову та утримання КП «Спецсервіс» Марина Кожушко розповіла, що собаку знайшли хлопець з дівчиною, які привезли вівчарку до Спецсервісу.


- Собака дуже красива, вихована і доглянута. Але як вона опинилася одна на трасі в наморднику, який до речі був надітий так міцно, що самостійно бідолаха не звільнилася б від нього ні за що! Це просто щастя, що побачили собаку і забрали з траси, адже вона не змогла б попити і поїсти, навіть якщо б знайшла воду і їжу, - зазначила Марина Кожушко. 


У притулку собака розгубилася. Вівчарка в шоці від гавкання безлічі собак, такі умови для неї незнайомі.


Спецсервіс нагадує власникам собак: Будь ласка, слідкуйте за своїми вихованцями! Прикріплюйте до нашийника спеціальний адресник зі своїми даними. Якщо собака загубилася, одразу повідомляйте про це у Спецсервіс. Пам'ятайте, на вулиці з вашою улюбленою собакою може трапитися біда.


КП "Спецсервіс-Кременчук" вул. Горького, 48/75 74-12-61, 098-779-54-42 Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Марина Кожушко

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх