«Кременчук» впевнено обіграв «Динамо»

22.12.2017, 16:05 Переглядів: 2 473

Кременчужани відзначилився вже на першій хвилині матчу

21 грудня хокейний клуб «Кременчук» впевнено переграв «Динамо» з рахунком - 6:2. За інформацією прес-служби УХЛ, матч відбувся у Броворах.

Рівно через хвилину після стартового вкидання «Кременчук» вразив ворота Владислава Гурко, відзначився Олексій Красильников. Перший період взагалі став найбільш результативним для «Кременчука» в цьому матчі - 18 кидків по воротах перетворилися в 3 закинуті шайби. Крім Красильникова, в ворота харківської команди по одному голу забили Владислав Грицьких і Дмитро Чернишенко.

Після перерви, хокеїсти «Динамо» вийшли набагато більш налаштованими на поєдинок, і змогли відіграти одну шайбу - чисельне перевагу своєї команди реалізував Руслан Максименко. Однак надії харків'ян на турнірні бали в сьогоднішньому матчі буквально тут же були розбиті. Спочатку все той же Олексій Красильников закинув ще одну шайбу в ворота Гурко, а через 5 хвилин капітан кременчужан Севастян Карпенко закинув шайбу в меншості.

У третьому періоді команди грали більш пасивно, і не робили особливих рухів, щоб змінити рахунок. Лише в середині двадцятихвилинки свою дев'яту шайбу в сезоні закинув форвард «Кременчука» Сергій Алексанян-Петрович, однак незадовго до фінальної сирени Володимир Чердак скоротив розрив в рахунку до 4 шайб.

«Кременчук» - «Динамо» 6:2 (3:0; 2:1; 1:1)

Шайби: 1:0 Красильніков (Алексанян-Петрович, Чернышенко), 01:00. 2:0 Грицьких (Чернишенко, Красильніков), 11:56. 3:0 Чернишенко (Красильніков, Алексанян-Петрович), 14:13. 3:1 Максименко (Чердак, Олейник - більш.), 22:00. 4:1 Красильніков (Алексанян-Петрович, Чернишенко), 23:04. 5:1 Карпенко (Чернишенко - менш.), 28:36. 6:1 Алексанян-Петрович (Грицьких, Боєвих), 49:19. 6:2 Чердак (Поддубний, Максименко), 57:37.

«Кременчук»: Власенко (Петленко); Роганов - Козачук, Грицьких - Боєвих, Горлушко - Савицький, Наливайко; Кривошапкін - Карпенко - Бойков, Чернишенко - Красильніков - Алексанян-Петрович, Єфімочкин - Шах - Поліщук, Крючонкін.

«Динамо»: Гурко (Гаврилов); Лисин - Поддубний, Мартишко - Бабчук, Гребонкін - Шматько; Чердак - Халин - Олейник, Сиротенко - Максименко - Худяков, Ефремов - Хохлов - Колядинський.

24 грудня о 16.30 «Кременчук» у Дружківці зіграє з «Динамо».

Автор: Альона Душенко Відео: XSPORT.ua Джерело відео: youtube.com