«Перевізник-зима»: правоохоронці перевіряють кременчуцькі маршрутки

16.12.2017, 15:18 Просмотров: 2 503

 

Перевіряли стан гуми, справності обігріву скла та салону, зберігання транспорту за місцем їх стоянки, проведення передрейсового технічного контролю та щозмінного медичного огляду водіїв

Триває комплексна перевірка маршруток Кременчука в рамках заходів «Перевізник-зима». Вони спрямовані на дотримання перевізниками вимог Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів. За даними правоохоронців, перевірка триває з 17 листопада до 17 грудня. 


Під час перевірки пасажироперевізників Кременчука особлива увага приділяється підготовці транспорту до використання в осінньо-зимовий період, зокрема перевіряють: стан гуми, справності обігріву скла та салону, зберігання транспорту за місцем їх стоянки, проведення передрейсового технічного контролю та щозмінного медичного огляду водіїв.


Патрульні перевірили 711 одиниць транспортних засобів, які задіяні для перевезення пасажирів. 29 автобусів виявлено з технічними несправностями (гальмівна система, освітлювальні прилади, невідповідність шин, встановлено додаткові місця, несправний аварійний вихід та інші). Також, зафіксовано 206 порушень Правил дорожнього руху водіями маршрутних транспортних засобів.

Теги: маршрутки
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх