У Кременчуці висадять Литовську алею

13.12.2017, 13:48 Просмотров: 1 880 Комментариев: 1

У Кременчуці висадять Литовську алею

2018 рік у Кременчуці стане Роком Литви

У Кременчуці 2018 рік стане Роком Литви, відповідний меморандум про співробітництво підписали мер Кременчука Віталій Малецький та Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.

 

Меморандум про співробітництво в організації заходів проекту «2018 - рік Литовської Республіки в Кременчуці» передбачає обмін досягненнями у різних сферах.

 

За словами мера Кременчука незабаром наше місто має ухвалити договори з Алітусом для впровадження спільних проектів в освітянській, науковій, енергетичній, соціальній і творчих сферах, а також в частині розвитку молодіжної дипломатії. У церемонії підписання Меморандуму також взяли участь Міністр -Посланнік пан Гвідас Керушаускас і директор КП "Кременчук Інвест" Андрій Мельник.

 

У Кременчуці висадять Литовську алею


У рамках проекту планують: організація Асамблеї юних дипломатів, всеукраїнський конкурс рефератів з історії та культури Литовської Республіки, тематичні скайп-конференції, книжкові виставки,  історичної експедиції Литовської Республіки в Кременчуці, фотовиставка «Литовські краєвиди» в центральній бібліотеці для дорослих. 

 

Також заплановано проведення заходів (семінари, презентації, ділові зустрічі), направлені на розвиток економічної співпраці між бізнес колами Кременчука та Литовської Республіки. Відкриття на базі офісу КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Кременчуцької міської ради міжнародного контактного центру імені Вітовта Великого. Та висадження Литовської Алеї в Кременчуці.

Автор: Альона Душенко Источник фото: Прес-служба мерії Кременчука

Комментарии: 1

131
13 декабря 2017 14:44

2018 рік у Кременчуці стане Роком Литви

Астрологи прогнозируют удвоение количества блях на дорогах


+4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх