Кременчужанам пропонують через QR-код «почистити» суддів

12.10.2017, 11:37 Переглядів: 3 175

Кременчужанам пропонують через QR-код «почистити» суддів

Ініціатива "Чистий суд" продовжує анкетування щодо суддів

Ініціативна група “Чистий суд” пропонує кременчужанам дати оцінку суддям. З 2 жовтня стартувало незалежне оцінювання діяльності суддів. Тепер анкету легко можуть заповнити користувачі смартфонів. Використавши QR-код, вони одразу потраплять на сторінку анкети й за кілька хвилин дадуть відповіді на запитання.

 

- Учора в Автозаводському суді представники "Чистого суду" разом зі співробітниками суду перевірили, що код працює і такий спосіб можна використовувати. Тепер у суді є скринька для паперових анкет та оголошення з кодом біля інформаційного вікна, - зазначають представники ініціативної групи.

 

Автозаводський суд

Кременчужанам пропонують через QR-код «почистити» суддів

 

Крюківський суд

Кременчужанам пропонують через QR-код «почистити» суддів

Минулого року учасники «Чистого суду» та співробітники судів спільно розробили анкету та провели перше оцінювання. Збір відповідей також відбувався відбувався паралельно: онлайн та паперове опитування.

 

По завершенні анкетування сторони обмінялися результатами та провели спільну прес-конференцію. Результат опитування: рівень довіри до судів низький. Цьогоріч оцінювання відбудеться за таким же алгоритмом, результати повідомлять на прес-конференції: ми дізнаємося, чи змінилася оцінка кременчужан.

 


Теги: суд
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВІДКРИТИЙ ДОСТУП:

Закон «Про доступ до публічної інформації» зобов'язує владу публікувати фінансову звітність, інформацію про закупівлі, про вільні земельні ділянки, оренді комунальних приміщень, про прийняті рішення, проекти. Це дає можливість кременчужанам контролювати владу, використання нею бюджетних коштів – наших з вами грошей, сплачених у вигляді податків.

Всупереч закону, частина інформації залишається закритою або публікується на сайті Кременчуцької міської ради з порушенням термінів. Ми хочемо домогтися, щоб влада неухильно дотримувалася закону. І будемо розповідати про те, що від нас намагаються заховати.

Кампанію «Відкритий доступ» у 2016-2017 роках журналісти реалізовували за підтримки МЗС Чехії у рамках програми Transition, неурядової організації NESEHNUTI і ГО «Європейський клуб».

Координатор проекту в «Кременчуцькому Телеграфі»:
Тетяна Донченко, 066-299-09-53
e-mail: t.donchenko88@gmail.com

Читайте також:Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх