Комунальні підприємства Кременчука долучаються до «ProZorro.Продажі»

7.10.2017, 10:48 Переглядів: 2 398

Комунальні підприємства Кременчука долучаються до «ProZorro.Продажі»

Заробляти гроші можна навіть на продажу неліквідів та металобрухту через ProZorro, переконували керівників комунальних підприємств

Комунальним підприємствам і закладам розповіли можливості «ProZorro.Продажі». Прямо в залі перед презентацією мер Кременчука Віталій Малецький та представник проекту Олексій Мовчан підписали декларацію про співпрацю.

 

Олексій Мовчан розповів про можливості платформи «ProZorro.Продажі». Вона дозволить комунальним підприємствам (КП) за рахунок продажу металобрухту, неліквідів, розміщення сезонних майданчиків й атракціонів не лише позбутися непотрібного майна, а й провести оптимізацію витрат та залучити додаткові кошти.

 

Залучити кошти у КП за рахунок продажу брухту найкраще вдалося Маріуполю. Там 24 комунальних підприємства за 4 місяці продали майна на 2 млн. грн, при цьому середнє зростання ціни в результаті аукціону - 28%.

 

Для КП участь в торгах на платформі «ProZorro.Продажі» безкоштовна. Для цього є 9 торговельних майданчиків:

 

Комунальні підприємства Кременчука долучаються до «ProZorro.Продажі»

 

Мер закликав комунальні підприємства та заклади позбутися металобрухту через платформу «ProZorro.Продажі». Для прикладу міський голова згадав про старі МАЗи на КАТП, ЗІЛ на Теплоенерго та списане обладнання для новонароджених.

 

- Так, нещодавно одна зі шкіл міста списала комп'ютери 1991 року, - зазначив міський голова Віталій Малецький.

 

Зараз спільно з управлінням міського майна проведуть кілька пілотних проектів, щоб подивитися, як працює платформа, та узгодити юридичні положення з продажу комунального майна.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВІДКРИТИЙ ДОСТУП:

Закон «Про доступ до публічної інформації» зобов'язує владу публікувати фінансову звітність, інформацію про закупівлі, про вільні земельні ділянки, оренді комунальних приміщень, про прийняті рішення, проекти. Це дає можливість кременчужанам контролювати владу, використання нею бюджетних коштів – наших з вами грошей, сплачених у вигляді податків.

Всупереч закону, частина інформації залишається закритою або публікується на сайті Кременчуцької міської ради з порушенням термінів. Ми хочемо домогтися, щоб влада неухильно дотримувалася закону. І будемо розповідати про те, що від нас намагаються заховати.

Кампанію «Відкритий доступ» у 2016-2017 роках журналісти реалізовували за підтримки МЗС Чехії у рамках програми Transition, неурядової організації NESEHNUTI і ГО «Європейський клуб».

Координатор проекту в «Кременчуцькому Телеграфі»:
Тетяна Донченко, 066-299-09-53
e-mail: t.donchenko88@gmail.com

Читайте також:Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх