У Кременчуці обрали «Осіннього патріарха»

26.09.2017, 09:09 Просмотров: 1 380

У Кременчуці обрали «Осіннього патріарха»

Шахова зміна стукає в двері

На вихідних завершився шаховий турнір «Осінь патріарха», який відбувся у клубі "Каїсса". Змагання присвячені відомому шахісту Юрію Ямпольському. У бліц-турнірі по 5 хвилин в 9 турів грало 40 учасників, з них вісім кандидатів в майстри спорту.

 

У Кременчуці обрали «Осіннього патріарха»

Праворуч кандидат в майстри спорту Віктор Аміров-Кременчук, зліва к.м.с. Віталій Онікієнко Горішні Плавні, 7 місце.

 

Переможцем турніру став Віктор Аміров студент Кременчуцького національного університету. 2 місце Сергій Сірик 1 розряд - Кременчук. 3 місце Володимир Бондар к.м.с Горішні Плавні. 4 Степан Грициняк к.м.с Кременчук. 5 Олександр Мальцев - 1 розряд Кременчук. 6 Юрій Ходотов к.м.с Олександрія.

 

Грали зовсім юні вихованці тренера Андрія Зазуляка: Михайло Швачич, Вадим Чумак, Віталій Савенко, Тетяна Хоменко - призери та учасники дитячих турнірів. Остання в сьомому турі створила маленьку сенсацію, перемігши досвідченого Олександра Петрова-Хоменко, який ішов в той момент на 2 місці.В компанії досвідчених першорозрядників з 4 очками розташувався Захар Пазиніч, вихованець А.Мальцева і ще вище з 5 очками Костянтин Донда, вихованець А.Зазуляка. А найголовніше те, що боролися вони в кожної партії не дивлячись на титули і звання своїх суперників.

Теги: шахи
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх