Літературне літо у Кременчуці завершилось укладанням збірки

5.09.2017, 13:32 Просмотров: 2 638

Літературне літо у Кременчуці завершилось укладанням збірки

Творчість молодих кременчужан об'єднають у книзі

Фото: Александр Попенко

3-го вересня у центральній Міській бібліотеці ім. Горького по вул. Соборній кременчуцькі поети Павло Жидков та Олеся Міфтахова підбили підсумки космічно-літературного проекту «LitSpace», який тривав у бібліотеці все літо, проаналізували зібрані за проект тексти та підготували майбутню збірку.

Охочі кременчужани мали змогу послухати й самим зачитати вірші та прозу.

Як раніше писав «ТелеграфЪ», відділ абонементу ЦМБ ім. М. Горького на все літо перетворився у космічно-літературний простір.

 

Сам проект «LitSpace» реалізується в рамках конкурсу соціальних проектів «AC pitching Kremenchuk» при фінансовій підтримці Британської Ради в Україні. Має на меті створення можливостей для інтелектуального і духовного розвитку громади міста через просування сучасної літератури та ідей активного читання шляхом створення і розвитку міжрегіональних заходів за участі молодих літераторів України.

 

Стартував проект 11 червня. Початок дав сучасний український письменник-фантаст Радій Радутний, зустріч з яким пройшла цікаво, пізнавально та у теплій творчій атмосфері. 18 червня власним досвідом ділилась з кременчужанами поетка Леся Мудрак, 2 липня кременчуцька письменниця Дарина Гнатко вчила писати романи, 9 липня чарівні письменниці Наталя Лапіна та Світлана Горбань жартома учили писати в співавторстві, а 18 липня відомий верлібрист Остап Микитюк розповів звідки приходять слова. 23 липня бадьорий слемер Костя Козлов навчив кременчужан перемагати у батлах, 30 липня поети з Житомира зустрілися з молодими поетами з Миколаєва на «нульовому поверсі», 13 серпня кременчужани познайомились із сонячною поеткою Яніною Дияк, а

20 серпня кременчуцькі поети Павло Жидков та Ігор Герасименко розповіли кременчужанам все про творчі біографії та рими.

 

7 липня, у рамках проекту «LibSpace», кременчужани перетворили відділ абонементу ЦМБ ім. М. Горького на простір для різноманітних зустрічей громади й митців.


Автор: Руслана Горгола Фото: Александр Попенко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх