За рахунок коштів ДФРР на Полтавщині планують реалізували більше 20 проектів

22.08.2017, 10:24 Просмотров: 1 274

У 2015-му році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у Полтавській області реалізували 24 інвестиційні проекти, у 2016-му – 17. А цьогоріч для участі у конкурсному відборі на фінансування з ДФРР подано 186 інвестиційних проектів. З яких, за результатами оцінки членами регіональної комісії в межах доведеного розміру ДФРР, а на Полтавську область це 93,8 млн грн, відібрано 22 переможці, які отримали найбільшу кількість балів. Наразі проекти погоджені Міжвідомчою комісією при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України. Про це, під час вчорашньої апаратної наради у голови Полтавської ОДА, розповіла директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко.

 

За рахунок коштів ДФРР на Полтавщині планують реалізували більше 20 проектів

— Державний фонд регіонального розвитку є інструментом фінансової підтримки впровадження регіональної політики держави. При відборі проектів, які були подані, комісією була дотримана основна вимога — 10% спрямування коштів від загального розміру підуть на розвиток спортивної інфраструктури, а також енергоефективність медичних та освітніх закладів, — повідомила Інна Іщенко.

 

За рахунок коштів ДФРР на Полтавщині планують реалізували більше 20 проектів

 

Серед проектів, які отримали перемогу, чи не найважливішим, за словами Інни Іщенко, є реконструкція Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. Реалізація проекту дасть змогу відкрити в області новий сучасний лікувальний центр на 140 ліжко-місць, оснащений новітнім високоякісним обладнанням за останнім словом технічного прогресу. Вартість проекту — 86,7 млн грн. У 2017 році з ДФРР виділено 23,7 млн грн, обласного бюджету – 25,0 млн грн. Проект розпочали у 2016 році, використано 38 млн грн, наразі виконані роботи з улаштування котловану, зовнішніх мереж, каналів та фундаменту.

 

— Ще один проект — реконструкція мосту через річку Хорол у Миргороді. Протяжність мосту 116 м. Загальна вартість становить 33,6 млн грн. Реалізацію проекту розпочали у 2015 році. А для його завершення цього року виділено 10,8 млн грн, — продовжує Інна Іщенко.

 

Сучасний та не менш важливий проект — реконструкція будівлі під центр муніципальних послуг у Кременчуці. Вартість якого становить 34,3 млн грн. Його реалізацію розпочали у 2016 році, протягом якого освоїли 19,5 млн грн на будівництво прибудови до основної будівлі, демонтаж та монтаж віконних блоків та міжкімнатних перегородок. У 2017 році планується завершальна стадія виконання будівельно-монтажних робіт. З ДФРР виділено 1 млн грн, співфінансування з міського бюджету Кременчука становить 7 млн грн.

 

За рахунок коштів ДФРР на Полтавщині планують реалізували більше 20 проектів

 

— Під час моніторингу Міністерства регіонального розвитку, кількість людей, які отримують послуги через ЦНАПи відрізняється по всій Україні. Тому, нам потрібно проаналізувати на скільки повно ці послуги надаються, і на скільки вони доступні для людей. Бо є окремі категорії, які впливають саме на ці речі. Тому, я попросив би закінчити проектування ЦНАПу у Полтаві. Бо людина має в доступній формі отримати повний обсяг послуг. Щоб це не було фейком, і щоб ми не вкладали гроші в те, що людям не зручно, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

 

Ескізний проект з будівництва ЦНАПу у Полтаві взято за взірець. Він розміщений на обкладинці методичних рекомендацій, які розроблені Мінрегіоном спільно з німецьким товариством міжнародного співробітництва.

 

Серед проектів-переможців:

 

* Будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну в Розсошенцях Полтавського району.


* Реконструкція спортивного майданчику СЗОШ №5 імені Л.І.Бугаєвської в Горішніх Плавнях.


* Створення ліцею майбутнього в Омельницькій об’єднаній територіальній громаді Кременчуцького району.


* Термомодернізація гімназії в Піщанській ОТГ Кременчуцького району.


* Реконструкція Чорнухинської ЗОШ в селищі Чорнухи Чорнухинського району.


* Реконструкція Березоворудської ЗОШ в Березовій Рудці Пирятинського району.


* Термомодернізація ЗОШ імені Ф.П.Борідька в Яреськах Шишацького району.


* Капітальний ремонт Диканської гімназії імені М.В.Гоголя в Диканці.


* Будівництво школи в Заводському Лохвицького району, місткістю близько 500 учнів, яке розпочато в 2009 році.


*Будівництво дошкільного навчального закладу в Великих Сорочинцях Миргородського району, розпочато в 1999 році.


* Капітальний ремонт ФАПу в Кустолово-Суходілцівці Машівського району.


* Термомодернізація будівель та реконструкція системи теплопостачання блоків №3 та №4 Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.


* Реконструкція приміщення пологового відділення Хорольської ЦРЛ з прибудовою окремої вхідної групи в Хоролі.


* Придбання пожежного автомобіля для Шишацької ОТГ Шишацького району.


* Термомодернізація будівлі та реконструкція системи теплопостачання спального корпусу Зіньківського дитячого будинку-інтернату імені О.В.Синяговського в Зінькові.


* Реконструкція приміщення колишньої ЗОШ під адміністративно-культурний центр в Вереміївці Семенівського району.


* Реконструкція сільського клубу під бібліотечно-музейний центр з патріотичного виховання молоді в Комендантівці Кобеляцького району.


* Реконструкція будівлі колишнього терапевтичного відділення Решетилівської ЦРЛ під п’ятиквартирний житловий будинок зі службовими кімнатами у Решетилівській ОТГ.

 

 

 

Прес-служба Полтавської ОДА

Автор: прес-служба
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Твоя влада:

Проект «Твоя влада» - офіційна сторінка Полтавської обласної держадміністрації

«ТВОЯ ВЛАДА». ПРО ПРОЕКТ

Комунікаційні майданчики розвиваються з неймовірною швидкістю. Обласна влада повинна користуватися ними для ефективного зв’язку з мешканцями Полтавщини.

Відкритість — є одним із головних пріоритетів Полтавської ОДА. Наша структура працює над цим, щоб якомога ефективніша налаштовувати зв’язок з усіма жителями нашої області.

Прес-служба Полтавської ОДА намагається по максимуму використовувати наявні наразі майданчики для комунікації: газети, телебачення, живе спілкування з людьми. Але вже очевидно, що велику частину інформаційного поля зараз займає саме онлайн.

На початковому етапі ми налагодили комунікацію через соціальні мережі: почали інформувати користувачів «Facebook» та «Twitter» про нашу діяльність та робити все можливе, щоб спілкування було діалогом, а не монологом.

Наступний крок — це більш ефективне інформування полтавців про нашу діяльність через інтернет-видання. Полтавська ОДА активно співпрацює з цим видом медіа. Зараз ми відкриваємо проект «Твоя влада», щоб мати можливість показати роботу обласної влади, провести читача коридорами ОДА, познайомити з її працівниками.

Ми готові до діалогу з кожним. Готові до діалогу з Тобою. Тому що ми — Твоя влада.

Прес-служба Полтавської ОДА

Читайте также:Вверх